Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babámmal mit...

4,5 hónapos babámmal mit játszhatok?

Figyelt kérdés
Mondókázok neki,ami em nagyon érdekli :( énekelek..a plüssökkel játszunk..kezébe adok dolgokat,táncolunk,tornáztatom,szóval van ötlet néhány...mégis néha úgy érzem,hogy kifogytam mindenből...
2010. jún. 4. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Csörgő, zörgő dolgokért volt kisfiam ilyen korában megőrülve. Van már játszó szőnyege, azt imádják.
2010. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van játszószőnyeg is...már nem nagyon érdekli...hasra pördül és ott nézelődik max ennyi...de a csörgőt szereti... RÁGNI :D mint mindent ami a kezébe kerül.
2010. jún. 4. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Miénk még csak 3 és fél, de néha a legegyszerűbb dolgokkal is elvan. A játszószőnyeget már unja néha, így múltkor pl. betettem mellé egy mackós müzlis dobozt, órákig nézegette :-) De biztos más hasznos dolog is van otthon, ami nem játék, de mégis :-)
2010. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is 3 és fél hós a kislányom háttt már néha én is kifogyok.Múltkor már zepiszacskót adtam neki meg a távirányítót is szereti pláne ha nyomkodom mert akkor világít:)meg van neki egy babája naaa azert az egyért rajong csörög a feje a babának ha azt meghalja még a nagy ordítás is elmúlik.:)
2010. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!