Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vesztek zöldséget és...

Hol vesztek zöldséget és gyümölcsöt a babátoknak?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a hozzátáplálást és kétségeim vannak a bolti alapanyagokkal. Időnként lehet hallani, pl. mérgezett paparika volt a Tesco-ban.

Biztonságosabb a kész, üveges étel?


2010. jún. 3. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Zöldséget, gyümölcsöt általában zöldségesnél szoktam venni, vagy néha a Metro-ban. Üveges ételt én csak akkor adtam a fiamnak, ha valami miatt nem volt időm főzni, vagy ha házon kívül ettünk.
2010. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, szerintem attól is függ, milyen bébiételt veszel, pl. biot? Bár sokszor a biodolgokról is kiderül, hogy mégsem az. Szerintem az a legjobb, ha már van egy jól bejáratott zöldségesed, akkor ott veszel zöldséget, gyümölcsöt. Én is így szoktam, de néha veszek bébiételt, ill. pl. céklát sehol nem kaptam a környéken, így a Match-ban vettem.
2010. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az Auchanban. Az az igazság, hogy a többinél sem tudhatod, hogy honnan jön. Akár zöldségesnél, akár piacon veszed meg. Meg aztán, amikre azt mondják hogy mérgező, abból is ipari mennyiséget kell megenni, hogy ártson. Szóval szerintem ne aggódj!
2010. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A múltkor vettem a Cora-ban almát és répát, de végül nem adtam neki oda, inkább üvegeset adtam eddig.
2010. jún. 4. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Az abaj, hogy azt sem tudhatod pontosan, hogy az üvegeseben milyen gyümölcs van....
2010. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!