Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák, fürdésnél a...

Lányos anyukák, fürdésnél a nunit sikerül megmosni rendesen? Én csak áttörlöm a szivaccsal, de miközben rejta ül, remélem ez jó így. Egyébként popsitörlővel minden nap át van törölve rendesen.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Ne szivaccsal, hanem kézzel mosdasd. A szivacs egyébként is rengeteg fertözést okoz.
2010. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Mennyi idős a baba? Amúgy mi kedden töltöttük a 2. hónapot, még kiskádban fürdik, ülni ugye még nem tud, így a fürdető pózban remekül ki tudom mosni Neki. Amúgy szerintem nagyon fontos, hogy alaposan ki legyen mosva, mert mint a felnőttek is, a pici babák is nagyon csúnya fertőzéseket tudnak összeszedni, és ha pici még, nem tudja elmondani, hogy milyen fáj, és ilyen fájdalomra meg nagyon nehéz rájönni. A popsitörlős áttörlés nem elég, ha már egyszer füri van, legyen alapos. Jó babázást!
2010. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20:40es vagyok. Csatlakozom az elsőhöz, a szivacs nagyon nem jó ötlet. az ujjaddal könnyebben be tudsz nyúlni amúgyis :)
2010. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia


en furdeto kendoket vettem.ezek pamut anyaguak es minden furdesnel cserelem termeszetesen.mivel 1 reteg anyag igy jol meg tudom mosni vele a mucusat.

3.5 honapos a kicsim, igy meg O is furdetos pozban van.

az egyik kezemmel szethuzom a mucusat a masikkal meg kimosom jo alaposan.

mi ilyen furdeto talcat vettunk, hogy ne kelljen tartani es jol meg tudjam mosni mindenhol :


[link]

2010. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14hónapos,mindig hátra döntöm egy kicsit és gyorsan megmosom,kézzel.
2010. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ültetve fürdetem a Csajcim,nem hagyja magát elfektetni. Hét többnyire érzés alapján de pelenkázáskor mindig megnézem,hogy sikerült.
2010. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én megkérem, hogy álljon fel, hogy meg tudjam mosni. Már feláll. Amíg kisebb volt addig a kád túlsó végébe dobáltam a játékait, akkor is feltérdelt, és odament érte, addig gyorsan megmostam neki. Kézzel.
2010. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én textil pelenkával szoktam, még teszek a kádjába, mert még nem ül. 4,5 hónapos, apja tartja a fejét, én meg "matatok":-))))))
2010. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!Az én lányom is ül,és nem akarom felállítani a kádban hogy ne szokja meg!így mikkor odaérünk a kád mellé (az ölemben van)én mindig bevizezem a fenekét meg a nunikáját és kint kis fürdetővel megmosom,majd mikor engedem be a kádba le is öblítem neki,és kézzel a vízben a nuniját még alaposan leöblítem!amíg játszik addig meg mindenhol máshol!

fél éves!

2010. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy belekérdezek, de még picike a lányom. Most akkor lehet belül is mosni, vagy nem? Én nem merem nagyon belül kimosni, mert a védőnő is azt mondta hogy belül ne tisztogassam, nem kell nagyon széthúzni, csak épphogy. Most akkor kell, vagy nem? Kamillás vattával szoktam egy kicsit bentebb áttörölni, de akkor moshatom rendesen széthúzva?
2010. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!