Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsitörlővel kapcsolatos...

Popsitörlővel kapcsolatos kérdés. Ti hogy tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

Zöld DM-es: tök jól kijön egyesével a csomagból egy kézzel, az illata egész jó, az ára is, bár a tetején lévők kicsit szárazak, az alján lévőkből meg csavarni lehet a levet


Zöld Aloe Huggies: illat tök jó, nedvesség pont jó, de nem jön ki a csomagolásból, úgy kell egyesével kikotorni. vagy csak mi jártunk ezzel így?


Tesco-s kék: tetszik, de ebből meg 5 jön ki egyszerre, még árban is jó lenne.


csak nekem túl nagy igényem (és a férjemnek), hogy egyesével kijöjjön a törlókendő a csomagolásból? melyik ilyen? most niveát fogunk tesztelni


2010. dec. 19. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hogy több jött ki, azt hiszem a pampers active babys kendőjéből.


a száraz kendőket úgy előzöm meg hogy amikor tárolom őkewt akkor megfordítom hogy az első törlők legyenek lent. én többet szoktam venni akciónál így van hogy 7-8 is áll a kiságy aljában. lefortdítom őket, s használatkor a nedvesség is követi a használatot.

2010. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi neogranormont és gabit használunk, néha fehér Dm-est.

Én is akcióban négyesével veszem, és szintén lefordítva tárolom.

2010. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Létezik négyes csomag a fehér dm-esből is? nálunk csak zöldet lehet így venni.

Kipróbálom ezt a fejjel lefelé fordítva tárolást, mert amúgy nekünk is van itthon vagy 10 csomag, de nálunk még nagyon gyorsan fogy a törlőkendő, 6 hetes babámnak egy hétre se elég

2010. dec. 19. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a zöld DMest veszem mindig, mert a többi nem jött be, kivéve a Gabi, de az nekünk drága:(


Van fehér DM is, de azt azért nem szeretem, mert nincs illata, nekem így büdös :O


A Nívea jó, de drága


A Neogranormon is jó, de nekem 5ösével jöttek ki, össze voltak ragasztva egy ponton.



A száraz-nedves lapokra pedig a fordítva tárolás a megoldás:)



Kérdezz bátran, én szinte minden márkát kipróbáltam már:)

2010. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is többfélét kipróbáltunk már, de hogy őszinte legyek, nekünk a Huggies vált be annak ellenére, hogy nehezebb kiszedni a tasakból. A Huggies PURE-nél talán nincsenek annyira összetapadva a lapok, és vastagabb is.


Nem ragacsos, nem tapad, nem büdös,nem kicsi, és igazán le lehet vele törölni még a nagyobb mennyiségű kakit is a Fiam fenekéről, hogy nem kell vagy 5 db-ot elhasználni belőle egyszerre.

Egy Kismami írta itt, hogy ne legyen a popsitörlőkben PROLYLÉN GLICOL !!!, méregező anyag, nézzük meg az összetételét, hogy a vásárolni kívánt popsitörlő NE tartalmazza.

2010. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!