Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok elsö szülinapi tortája...

Babátok elsö szülinapi tortája milyen volt? Képet linkelnétek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Képet nem tudok küldeni, de a fiamnak 1-es számu oroszkrémtortája volt. Mivel puha és tiszta hab bátran beleturkálhatott. Hid el csodás érzés volt látni a kis kezét meg arcát ahogy tisszta hab. Boldog szülinapot a picinek.
2010. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Már jó pár anyuka ilyet csinált a babájának, és majd én is ilyet fogok kisfiamnak:

[link]

2010. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Anyukámmal csináltunk neki tortát.Sima piskóta, csoki krémmel töltöttük. Vonat formára csináltuk, volt mozdony, kocsik, tejszínhabbal díszítettük. Egy kis kreativitás elég hozzá.

[link]

Ehhez volt hasonló csak volt kocsi is csinálva hozzá.

2010. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk a torta ilyen volt: [link] ami egyébként csokitorta.
2010. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Nálunk gyümölcsös joghurt torta lesz, de képet még nem tudok linkelni, hónap végén lesz a szülinap:)

2010. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lányomnak ilyen volt.

[link]

Én csináltam,gesztenyés.

2010. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Nincs hozzá meg a recepted? Nálunk mindenki gesztenyeimádó.
2010. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az én bébim mindenre erzekeny, ezert olyat csinaltam neki, amit ehet..a sajatjabol nem evett, viszont mindenki más (nagyszulok, meg a ferjem meg az en) tanyerjaba beleevett. Tiszta boldog es maszat volt :))


Babapiskótával kibéleltem egy jénait (sajnos nem volt tortaforma, pedig ugy szebb lett volna), rá egy réteg reszelt alma, még egy babapiskota réteg, még egy reszelt alma, legfelso babapiskota réteg, majd az egeszet leontottem csokis babapudinggal, és szeletelt banankarikakkal diszitettem.

2010. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De,a tortalap sima kakaós piskótalap volt,a gesztenye krémhez,meg itt a recept:

• 25 dkg gesztenyemassza

• 2 dl tej

• 1 csomag vaníliás cukor

• 3 kávéskanál liszt

• 1 tojás

• 10 dkg margarin

• 3 evőkanál porcukor

• pici rum vagy rumaroma


Elkészítés

A tejet felforralom, beleöntöm a vaníliás cukrot. Az előre elkészített porcukorral és liszttel kikevert tojást lassan belecsurgatom, és addig keverem, amíg besűrűsödik. Leveszem a tűzről, kihűtöm. Ezalatt a margarint a porcukorral habosra keverem, majd a gesztenyemasszához vegyítem mindkét krémet, persze közben belelocsoltam a rumot vagy rumaromát is.

2010. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az a babapuding?
2010. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!