Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy a babámat a kiskádjáb...

Baj hogy a babámat a kiskádjában altatom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 19:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Nagy az Isten állatkertje! Régen röhögtem már ennyit. Képzeljétek el a szitut. Végeznek a fürdéssel, amíg anya szoptat, apa kiönti a fürdővizet, kitörölgeti a kádat, és megágyaz benne. Hát behalok!

Amúgy szerintem kamu, ekkora barom nem lehet anya!

2010. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
nem barom vagyok.csak kiprobáltam hátha ott jobban alszik mert szükebb a hely benne .biztonságban érzi magát,velem is szokott aludni meg a kiságyában is de ott nyugtalanabbul alszik velem persze nyugodtan.át szoktatom ,már azon vagyunk vettünk neki bölcsöt is majd ott próbálkozunk,ja és volt már babakocsis megoldás is,meg a többi,
2010. jún. 3. 09:06
 23/23 anonim ***** válasza:
52%
ne haragudj,de ez tényleg vicces, bár olvastam olyat, hogy a mózesben altatják az is hasonló.Én átszoktatnám a kiságyba,mert később,mikor kinövi,megszenveded vele az alvást, altatást,mert már megszokta ezt,ami nem sokáig működik.
2010. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!