Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy a babámat a kiskádjáb...

Baj hogy a babámat a kiskádjában altatom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 19:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a következőt: csavard be szorosan egy puha plédbe. Ez olyan "anyaméh" szerű érzés neki. Nyugodtabban el is fog aludni. A kisunokám a szemem láttára hagyta abba a sírást ebben a "csomagban" és 5 perc alatt elaludt, mint akit meghipnotizáltak :)))
2010. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hogy jöt ez az ötlet,hogy ott szeret?
2010. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én is ezt szerettem volna kérdezni, hogy hogyan jutottatok el a kádig? Volt előtte hordozóban, babakocsiban altatás?
2010. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jót nevettem! Köszi. Szerintem miért lenne baj. Csak nem fog sokáig elférni benne, nekem a 4 hós fiam már végig ért a régi kádjában, másikat kellett venni. Szerintem tök mindegy, hogy babakocsi, vagy hordozó, vagy kád, nem az ágyában, ennyi.

De ringatod is benne, vagy csak beleteszed? Azt mondják, hogy amikor még annyira kicsik, az ágyukat túl nagynak érzik, én két oldalára feltekert plédeket tettem, hogy kicsit kuckósabb legyen neki. Ma meg már azt nézem, hogy pár hónap és kicsi lesz az ágya.

Írj már légyszi részleteket, mindenkinek megmozgattad a fantáziáját.

2010. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

19:43-nak, én próbáltam a bebugyolálást, de nagyon nem tetszett a kisfiamnak, feszítgette magát benne, míg ki nem csomagoltam.

Nem egyszerű nálunk sem az elalvás, már sok mindent próbáltunk, maradt a kézben sétálás. Elernyed a sétától és így tud elaludni. kb 15 perc, ennyit most még kibírok, majd ha nehezebb lesz nem tudom hogy lesz, talán én is vele erősödöm.

2010. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
hamar ki fogja nőni
2010. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A bugyolálásról már én is olvastam, hogy valamelyik babának használ.Nálunk sajnos nem vált ba.

Ami nekem tetszik az az, hogy párnával kell körbebástyázni a babót a kiságyban, hogy szűkebb helyen legyen.Az előbb olvastam egy nagyon hasonlót, csak ő pléddel írta.

2010. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
21:26: ba=be.Bocsi!
2010. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát ez jó jót nevettem:).Kádban alszik megnézném!Ha neki ott jó!:)
2010. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy csak ott szeret??? Miért aludt ott először egyáltalán?? Csak azért mert Te hagytad! Vannak furcsa dolgok, de azért ez nevetséges, aludni az ágyban kell. Még most szoktasd át, nem késő, de később már szenvedhetsz.
2010. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!