Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák meddig türjem ezr az...

Anyukák meddig türjem ezr az állapotot?

Figyelt kérdés
a férjem családja kikészít! mióta megismertem őt és azóta hogy hozzámentem az életem egy pokol. a családja mindenbe beleüti a dolgát hogy smint élünk honnan van pénzünk és egyfolytában áskálódnak ellenem. most született meg 2,5 hónapja a kislányunk, ebbe is beleszólan hogy kell nevelni és ha ellenkezek mint ahogy a múltkor is a férjem nagymamájával mert megpuszilgatta a gyerek kezét a baba meg vette utána a szájába eljött ez idő hogy miindíg a szájába van a kis keze, ráadásul kezet se mosnak mielőtt hozzányúlnak azt mondják nem kell mindentől védeni.De most még igen, mert még picike nem is egsézségesen született miért nem értik ezt meg és itt okoskodnak hogy én ne merjem megszólítani őket.. tejem sincs azért is bántanak EGyszóval készen vagyok de nem tűröm tovább az lesz a vége, hogy eltiltom mindnenkitől mert nem képesek felfogni hogy nem az van amit ők akarnak mi vagyunk a szülei és úgy neveljük ahogy mi a legjobbnak látjuk mert ők nem tanácsot adnak, hanem beleszólnak és parancsolgatnak engedély nélkül tesznek a babával azt amit akarnak csak azért mert ők a család tagjai.Nem tudom mit tegyek a férjem mellettem áll de végül is az ő családja de ki a fontosabb?? én vagy ők?? Meddig tűrjem ezt a bánásmódot és igazságtalanságot???
2010. jún. 2. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Szia. Ha írtál nekem (Én írtam, hogy ha gondolod, írj privit), akkor az egyenesen a mailbox-omba ment arra az e-mail címre, amit regisztrációkor megadtam. Amint válaszolok, az arra az e-mail címre megy majd, amit meg Te adtál meg regisztrációkor. Ígérem, válaszolni fogok, de szerintem majd csak este, ha már alszik a család, akkor nyugodtabban tudok írni. :-)
2010. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
KÖSZI SZÉPEN
2010. jún. 2. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!