Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós babám miért sír,...

15 hós babám miért sír, nyűglődik ha nem éhes, nem szomjas, nem fogzik, nem álmos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj a pocija? Esetleg lehet összeszedett valamit, és lehet lebetegszik.
2010. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet az idő miatt.Nekem is nyügös a 16 hósóm.
2010. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Unatkozik?
2010. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 14,5 hónapos kisfiam is nyűgös pár napja. Szerintem az időtől van, meg attól, hogy nem tudunk kimenni. Remélem, hogy nem betegek lesznek.
2010. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát jön a foga!!
2010. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem történt valami változás körülötte? Nálunk most épp azt volt, hogy 3 hétig nálunk voltak a nagyszülők, a lányom nagyon elvolt velük, megszokta hogy itt vannak, de amióta hazamentek éjszaka sirdogál, de olyan szomorúan, nem úgy mintha fájna bármilye is. (előtte nem sirt éjszaka) És nappal is olyan hisztis, én egyedül már kevés vagyok neki.
2010. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég régóta ilyen.Az a gyanúm hogy unatkozik,mert az udvaron semmi baja.de ebben az időben nem tudom kivinni:( De csak akkor nem nyűgös ha leülök vele játszani.Próbálok minél többet vele lenni.Egyedül semmit nem játszik :(
2010. jún. 2. 07:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!