Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél mikor indult be a gagyogás?

Kinél mikor indult be a gagyogás?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a tipikus: ba-ba,ma-ma,da-da szókezdeményekre


Kicsit megkésett esetekről is írhattok, amikor elég későn ért meg rá a baba.


Előre is köszi


2010. jún. 1. 15:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az én babám is gagyog már: ba-ba,ma-ma,dá-dá,de-de,te-te.Van mikor majdnem azt halom ki a beszédéből,hogy gyen-gyen-talán ez lesz az igen igen.amúgy mi is berregünk és hümmögünk.

Továbbra is várom a hozzászólásokat.

: )

2010. jún. 3. 12:56
 12/17 anonim ***** válasza:

11 hónaposan kisfiam ezeket a szótagokat mondta:ki;ka(biztos a sok kukucsolás miatt;egyébként észrevettétek mennyi k betűs szavunk van?! :)))

Most 9 nap múlva 1 évesen játék közben mondja a magáét,ami ebből áll:golo golo gologologolo;hanglejtéssel,úgyhogy az ő nyelvén ezek biztos kerek mondatok!

Ja,a cicánk pedig:gí. :D

2010. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, azokat 1 éves korra kell produkálni , a védőnőm szerint.
2010. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Én csak azért kérdeztem, mert sok helyen azt lehet olvasni, hogy ekkora már mondaniuk kell szóláncokat.mamamam,babab.Persze a védőnő biztosan jobban tudja.Köszönöm a hozzászólást!

2010. jún. 3. 15:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Hol írnak ilyet, én még nem olvastam.
2010. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy "kell", hülyeség, mert minden gyerek más ütemben fejlődik. Lehet, hogy most kicsit le van maradva a nagy átlagtól, de aztán meg megtáltosodik, és behozz mindent. Másik meg elgagyarászik sokáig és később kezd csak el szavakat mondani.
2010. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Szia!Sajna most nem érek rá, de még jelentkezem ahol ezeket olvastam.

Bocsi holnap!


Sziasztok

2010. jún. 3. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!