Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 9 hónapos, kék a...

Kislányom 9 hónapos, kék a szeme. Így marad már szerintetek?

Figyelt kérdés

Nincs a családban kék szemű, férjemé zöld, az enyém sötétbarna, nagyszülőké is sötét.

Nekem meggyőződésem volt, hogy a kislányunk is barna szemű lesz, mert úgy tudom, az a dominánsabb gén.

Volt a Ti babáitok közt olyan, akinek csak későn (9 hónapos kor után vagy még később) sötétedett be a szeme?

Olvastam már itt olyat, hogy csak 1 éves kor körül alakul ki a végleges szín. De az én kislányom szemében nincsenek barna pöttyök, cirmok, égszínkék a szeme, sokat világosodott születése óta.

Én úgy örülnék, ha már így maradna, de várom a tapasztalataitokat!

Köszönöm előre is, szép napot Mindenkinek!


2010. jún. 1. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Másfél-két éves koráig volt az első fiam kék szemű.

10 éves és tök barna a szeme.

A kicsi kék szemű volt egész sokáig,most 23 hós, most zöld a szeme, de szerintem neki is bebarnul.

2010. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukám elmondása alapján az én szemem 9. hónapos koromban barnult be addig kék volt.

2010. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Anyum zöld szemű, apum barna. Nekem kék színű a szemem, nővéremé zöld, hugomé barna. Meglehet, hogy megmarad, hisz itt vagyok élő példaként. Viszont tudok egy ellenpéldát is: nővérem lányának 1 évesen még kék volt a szeme, most már zöld. Pontossan nem tudom, hogy mikor változott meg neki, pedig elősször olyan szép sötétkék szeme volt, mint az apjának.
2010. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Kislányom 9 hónapos és egy hetes,most alakultak halvány barna pöttyök a kék szemébe.
2010. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még változhat. 1 éves koráig kék volt a lányom szeme, majd elkezdett szürkülni. Aztán egyre barnább is lett. Most 2,5 éves, világosbarna szemmel. Érdekes visszanézni a képeken :)
2010. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!