Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vásároltok a babátoknak...

Hol vásároltok a babátoknak ruhákat? Bababolt, bababörze stb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak turkálóban,mert amúgy nagyon drága.Nálunk Kispesten nyílt egy nagyon olcsó és egy héten kétszer hoznak friss árut. Már meg is vettem a nyári napozókat 150 ft-os áron.Nem is tudnám kifizetni az ujjakat.
2010. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tescoban a bodykat, harisnyákat a kínaiban, ruhácskákat szoknyákat corában, teszvesz, vatera, bababörzékre is járok. Én mindig azt veszek ami tetszik, volt már hogy 300 ft ért vettet gyögyörű új cimkés ruhát, de volt hogy 6000 ftért.
2010. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

08:48-nak

Kispesten hol nyílt, én is kispesti vagyok?

(bocsi kérdésért)

Amúgy a Skálában vásároltam múltkor egy csomó mindent, minden féláron van.

(Tescoban viszon szerintem egyáltalán nem olcsó a gyerekruha sőt (nagyon ritkán járok) de ledöbbentem, hogy a tápszer Intersparban ,Dm-en is jóval olcsóbb.)

2010. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Váci úti tescoban szoktam venni a ruhákat, ami akciós, mindig rengeteg van leakciózva. Pl fari 700, felsők 350- 800, bodyk a multkor 5 db volt 750, 3 rugi 1200, kardigán 550-1200.
2010. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!