Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csináltok 9 hó körüli...

Miket csináltok 9 hó körüli babátokkal? Hogyan szorakoztatjátok? Miket szeret játszani? Mennyi időt van el "egyedül" amig ti a dolgotokat végzitek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb fél órát van el egyedül, még csak hason van és úgy forog, a játékaival játszik, rágcsál mindent, a zenélős kütyüket szereti, abból is csak kettőt, aminek egyszerűbb, nem torz és nem harsány a hangja.

Szoktam neki olvasni, az ölemben ül és nézegeti a képeket kb 10 perc után ezt megunja. Az ágyon szeret hemperegni (főleg meztelenül) fürdés előtt, ezt kb 20 percig bírja. A konyhában pihenőszékben is elvan 20-30 percet, nézi mit csinálok. Szeret levegőn lenni, hintázni (nem sokáig csináljuk, mert még nem ül magától). Séta közben egy hangja sincs, imádja a traktorokat (falun élünk, van belőle 1 csomó) és az autókat nézegetni.

2010. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor az én lányom 9 hónapos volt nem sok gondom volt vele. :-) Akkor kezdett el mászni, de inkább még csak kúszott és ült főleg. Volt hogy fél órákat elvolt magában a földön, eléraktam a játékait és beszélgetett velük, sikongatott. Nagyon szeretett játszani a nyomogatós zenélős játékokkal, meg mindenféle kacattal, pl müa pohár, telefon, újságpapir. Mig én a konyhában tettem-vettem addig simán elvolt és láttam is őt, mert egybe van nálunk a nappalival. Mikor együtt játszottunk tanitottam tapsolni, integetni, de labdáztunk is, vagyis guritottam a labdát, ő meg utánakúszott. Sajnos amióta lépeget és pakolászik már alig van időm valamire, mert állandóan a nyomában vagyok, nehogy elessen. Visszasirom azt az időszakot, de hát ez az élet rendje.
2010. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegnap volt 9 hónapos a kislányom, 1 hete mászik és ahol tud feláll, úgyhogy mostanában kezdett bonyolultabbá válni az életünk :) Szinte nem lehet magára hagyni, elvan ő egyedül, de mellette kell lenni, mert gyorsan kikerül a látókörömből vagy feláll és ha megunja simán elesik.

A kiságyban nincs el, a járókát még nem raktuk össze hagy másszon.

Egyébként sok játéka van, drága is, zenélős is, de nem nagyon értékeli. Ami érdekli az a popsitörlős csomag, flakonok, a fakanál, a tányérja + minden amit nem szabad :)

2010. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jovohéten lesz 9 hos,amiota egyedul ul,kb 1 honapja ,konnyebb vele.Addig csak kézen akart lenni,most már eluldogél,hentereg,már mászni is tud,igaz oldalazva.A játszos puzzleszonyeget nagyon kihasználjuk,igaz azt szereti,ha valaki mindig mellette van,de legalább nincss kézen.Labdát szereti minden mennyiségben,meg 1-2 játékkal el van,és azon kívul mindent szeret ami nem játék.állokában már feláll,a kocsiban nem szeret,tapsolni tanítom,tud két szemmel kacsintani,puszit ad és kuld,egyes dolgokat,amire rákérdezek hol van megtalálja,ránéz.Ha mérges vagyok és mondom,hogy no-no.akkor fujtat,hát kb ennyi,ja a babykomppal már kozlekedik a házban,de nincs nagyon el benne,mex5-10 percet.
2010. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hós lányom mászik,meg feláll mindenhol.Lépegetne,de ott kell lenni a nyomában.Játékaival nincs el 5 percre sem,menne állandóan.Nem sok mindent tudok tenni-venni,csak ha apa itthon van.Járókát utálja,kiságyat utálja,bébikompot megunta.Menne-menne-menne...
2010. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!