Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha semmi sem használ mit...

Ha semmi sem használ mit tegyek? Két hete csomó van a mellemben. SOS

Figyelt kérdés
Orvos uh-n megállapította, hogy a tejem dugult el. Már mindent próbáltam, melegvízes zuhany, borogatás, masszázs, fejés, hónaljtartás szoptatásnál... Mikor mulik el, ha még nem gyulladt be? Be fog egyáltalán gyulladni?
2010. máj. 30. 15:35
 1/5 anonim válasza:
és velem mivan? fiú vagyok de mindkét mellem mögött van ilyen kis csomó... nem is olyan kicsi! és kemény is!
2010. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ja, és a kérdésedre visszatérve: nem biztos, hogy befog gyulladni.
2010. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, mindent megtettél azért, hogy ne gyulladjon be, két hét után valszeg nem is fog. Nekem volt egy időszakom, amikor több hétig is volt csomóm (rengeteg tejem volt), aztán szép lassan elmúlt, és jött máshol. :) Amikor már kevesebbet szoptattam, akkor múltak el végleg.
2010. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos rossz tapasztalatom van. Ha nem múlik el még 2 hét múlva sem, akkor feltétlen keress egy dokit. Én 6 éve ugyan így jártam. Volt egy pangó tejjáratom és "csak" egy csomót éreztem a bal mellemben. Tudnak csinálni ott is átjárhatóságot. Igaz rohadt fájdalmas! A mellbimbón keresztül végzik. Én addig halogattam, hogy a vége műtét lett, hogy nehogy átbillenjen a mérleg a rosszindulat felé! Most pedig ott tartok, hogy a bal mellem olyan, mint egy konzerves doboz:) Nem tudok belőle szoptatni, mert addig-addig húztam toltam anno a dokit, (mert ugye fájdalom nem volt), hogy leereszkedett a bimbóudvar mögé és ugye ott ahogy kivágták azt a darabot, ott nekem most nem jön át a tej. Így a bal mellem most vizesruházom, hogy ne termeljen és csak a jobb mellemből tudok szoptatni, ami persze kevés a babának és pótolni kell. Ne várj sokáig! Hidd el!
2010. máj. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi! Jobbulást kívánok! 4. voltam
2010. máj. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!