Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet csomó a mellemben?

Mitől lehet csomó a mellemben?

Figyelt kérdés
3 hónapja szoptatom a kisbabámat, kb 2 hónapja érzek egy kis csomót a bal mellemben. Ez lehet tejmirigy? Nem fáj.Próbáltam kimasszírozni, de hiába. A védőnő azt mondta, hogy ez lehet tejmirigy, de azért nézessem meg a dokival. Félek elmenni az orvoshoz azért is írtam ide hátha másnak is volt ilyen problémája. Ez ha tejmirigy akkor elmúlhat magától?
2009. jún. 17. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy ide most hiába írtál. Nem várhatod, hogy valaki azt mondja, hogy biztosan tejmirigy.

Lehet, hogy az, lehet, hogy nem.

Ne félj a dokitól. Ha minden oké, akkor megnyugszol, ha meg valami baj van, akkor nagyobb esélyed van a gyógyulásra. Tehát irány a doki.

De szerintem valószínűleg nincs semmi gond.

2009. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, mindenképp menj el orvoshoz! (szemészorvos vagyok, tanultam álatlános is, több oka lehet a csomódnak). A legfontosabb, hogy nyugi és mielőbb nézesd meg! Minden jót neked!
2009. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Elmegyek, csak annyira félek attól, hogy majd nem azt mondja amit hallani szeretnék. De mindenképpen megnézetem.
2009. jún. 17. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is volt szoptatás alatt, amikor több volt a tej jobban is feszült, szinte fájt

voltam orvosnál, tapintással és UH vizsgálta, és azt mondta, ha túl vagyok a szoptatáson, menjek vissza egy újabb kontrollra. 17 hóig szopizott a babóm, nehezen is tudtam elválasztani, és a tej is nehezen apadt el. Mire sor került a kivizsgálásra és a mammográfiára a csomó felszívódott. Mindent rendben találtak.


Lehet nálad is ez lesz, de mindenképp menj el orvoshoz. Az a biztos amit ő mond.

2009. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem is menj orvoshoz.

nekem is volt csomóm a jobb mellembe,(kb másfél két hónapos volt a kisfiam amikor elmúlt) meg nekem abba több is a tej. maszíroztam is nem segített. kaptam egy tíz alkalmas injekciókúrát, mert mondta a doki hogy valószínű szűkek a tejcsatornáim és ez segít egy kicsit feloldani a sűrü tejet. szerencsére elmúlt. most már fél évesek vagyunk:)

ne félj nem lesz semmi gond.

2009. jún. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!