Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor először adtatok cipőt...

Amikor először adtatok cipőt a babátokra nem sírt?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdenek el járni, azaz bútorok mellett már mennek jó ideje, de most kezdtek el egyedül menni (még csak megállnak kapaszkodás nélkül és esetleg egy-két lépést tesznek) Ma vettem nekik kis szandált, igaz a talpa nem az a nagyon puha, de azért hajlékony, tartja a bokát. Viszont amikor rájuk adtam, elkezdtek sírni, még épp hogy csak beledugtam a lábujjhegyüket, már sírtak, szóval nem hiszem, hogy azért mert kényelmetlen lenne nekik, inkább félnek tőle, hogy mi ez. Mit csináljak, hogy szoktassam őket cipőhöz? Túl későn vettem nekik?
2010. máj. 29. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozott, amiért a babámra pici kora óta adok cipőt, írja már meg mi nem tetszik ebben neki? Tán irigy, mert ő későn kezdte el a gyerekét szoktatni hozzá?? Nem akkor kell észbe kapni, amikor már elindul az a gyerek, és vinnéd ki az utcára sétálni. Ha már hónapokkal előtte szoktatod kis kocsicipővel, akkor mire megindul, már a rendes cipőt is el fogja viselni.
2010. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Bár nem igazán értem ezeket a korlátolt gondolkodású pontozókat. Én pont az ellentettjét írtam annak amit az előttem szóló, de látom ez sem tetszett valakinek.

2010. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nekem hasznos mindegyik! (nem is értem, hogy lehet 0 %-ig lepontozni???? meg ki dönti el, hogy hasznos vagy sem, talán nekem kellene, nem???? )

Szóval ők most lesznek 1 évesek, volt már rajtuk cipő, kis szandálka, de nagyon puha, meg kocsicipő is, ez a tutyi vagy micsoda is, persze nem sűrűn, mindig inkább jó vastag zoknit, aminek a talpa csúszásgátlós azt adtam rájuk. De eddig semmi gond nem volt ezekkel. Most még mindig félnek, hát egyszer muszáj lesz elfogadniuk. Most azt csinálom, hogy berakom melléjük a járókába, hadd ismerkedjenek vele. MÁr legalább kicsit megrágták. :)

2010. jún. 1. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!