Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom már nem fogadja el...

Kislányom már nem fogadja el a cicit, ezért tápszert kell adnom a lányomnak vagyis kellene, de nem kell neki! Most mit tegyek? A vaníliás tápszert szerintetek érdemes lenne megpróbálnom? 6 hónapos. Amúgy már sok mindent eszik.

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

ugyanebben a cipőben járunk sajnos mi is.Annyi a különbség,hogy az én lányom 7 hós. Tápszert semmilyet nem fogad el,így tejpépet kap reggel és este is. Próbálkozz inkább a tejpéppel,mert biztosan tudod,hogy ilyen korban még kell a tejalapú táplálás. Ja, mi kb 10 fajta tápszert próbáltunk,de egyik sem jött be. Ha bírja a pénztárcátok akkor hajrá próbálkozás! de a legjobb az,ha konzultálsz a védőnőddel!!!!

sok sikert! :))

2010. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondtam a védőnőnek,de nem mondott rá semmit.Ma vettem gabonás gyümölcsös innivaló tejpépet ami elég drága,mert 550ft körül van 2x250ml.Nem tudom majd ezt megissza e?
2010. máj. 28. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a DM-ben vettem vaníliás gríz-pépet, elég korrekt volt az ára (jól emlékszem 600Ft körül). Gyerek szereti. Még a Mildipép banános nagyon finom. Nálunk is gondok voltak mire megtaláltok az ízletes falatokat.

A gyerekorvosunk is azt mondta kellene a tápi, mert sok fontos tápanyag van benne, mert pl egy teljes étkezést 4darab almával válthatsz ki. Hm...erre azért nem gondoltam. Négy almát meg nem eszik meg egyszerre...

Tápszer, vagy pép? tápszert cserélnünk kellet, mert amit előtte ivott, egyszer csak nem fogadta el. Sok finomságot kapott, és bizony ennek a tápinak kesernyés volt az íze. Most lecseréltük ezt is egy édesebbre, ezt nyeli mint kacsa a nokedlit.

üdv:

6,5hós gömböc anyja

2010. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy melyik az a tápi amit úgy nyel a gyerkőcöd mint kacsa a nokedlit?
2010. máj. 28. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tápi. Ha maga utasítja el a cicit,akkor nem kell pótolni mással, főleg ha már sok félét eszik.Ki kell alakítani egy egészséges étrendet,lassan bővíteni, 8 hónapos kortól be lehet vezetni a natur joghurtot,vagy a védőnénivel egyeztetve más tej alapú készítményt. A tápszert az anyatej pótlására találták ki, ha nem kér anyatejet,jöhet a gyümölcs, zöldség,husik világa.
2010. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
off: egy felnőtt ember sem eszik meg egyszerre 4 db almát... vagy igen? nekem a kislányom 1,5-2 reszelt almát eszik meg egy étkezésre :)
2010. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milupa Milumil HA2 Most ezt isszuk (kacsa a nokedlit :) )+ A Mildipép banános tejpép.

Egy táblázatban is megtaláltam ezt a négy darab almás dolgot. Azt hiszem egy táplálási füzetecskében volt.

2010. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Sajna nekünk még ezeket a nestlé ennivaló-innivaló folyékony tejpépeket sem hajlandó meginni.

Valóban nincs szüksége a tápszerre a babának,bőven elegendő a tejpép,és később a tejalapú dolgok. Mi már ehetünk túrót,és joghurtot,mivel nem fordult elő a családban allergia. Szóval lényeg az,hogy ha megvan a "nagy könyv" szerinti mennyiség pépből is,akkor nincs min aggódnod. :))

2010. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!