Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany eves korig vallalnatok...

Hany eves korig vallalnatok be babat?

Figyelt kérdés
39 evesen szultem az elsot. Most 5 honapos en meg mar betoltottem a 40-et. Szeretnenk tesot. Tudom milyen rizikoval jar ilyen korban szulni. Arra lennek kivancsi ti hany eves korig vallalnatok be babat? Minden elonyevel es hatranyaval egyutt. Koszonom elore is a valaszokat!
2010. máj. 28. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem 35 a lelki határom, 30 évesen szültem az elsőt (ő két és fél éves), decemberben jön a második és nem tervezünk több gyereket.
2010. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jönnek úgy össze a dolgok hogy azt mondja, na én 35 fölött már nem szülök. Nem biztos hogy van kinek.

A kolléganőm nagyon szeretett volna babát, de véget ért a kapcsolata, ekkor már 38 éves volt. Nagyon félt ő is hogy kicsúszik, de hál istennek megtalálta a párját végre, és 40 évesen megszülte kisfiát. Most 1,5 éves a pici, és jön a kistesó!

Én simán bevállalnám. Sokat vártunk a mi picikénkre, éveket, és nem kizárt hogy a következővel is ennyit kell, akkor bizony már én is ott leszek ezen a határon.

Ha a szervezeted egészséges, te is, mentálisan is úgy érzed vállalhatod, akkor tedd azt amit a szíved diktál.

Amikor szültem a szobatársam egy 44 éves nő volt, neki már a 6-ik picije született.

2010. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 38, a kisfiam 7 hónapos és nincs még testvére, de szeretnénk ha majd lenne valamikor a közeljövőben:-)

Nem azért nem szültem előbb mert nem szerettem volna, hanem így alakult és most élvezem ki amit más 20-25 évesen. Én úgy érzem nyugodtabb és magabiztosabb vagyok most, mint akkor lettem volna. A következő babánál sem lesz probléma a korommal, mint ahogy most sincs és a terhesség alatt sem volt. A 40. héten született a kisfiam és gyönyörű, egészséges baba lett.

Nálunk ez már egy kicsit hagyomány is mert engem édesanyám 43 évesen szült :-)a felneveléssel pedig semmi gond nem volt. A legnagyobb öröm neki most 82 évesen a legkisebb unoka, akivel babázhat újra :-)

2010. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia.


En 40 eves koromig szulnek.

Igazabol ugy tervezem mint ahogy anyukam csinalta.

1. baba 24evesen (nalam 25 volt, de ez nem szamit)

2. baba 26 evesen (meg nem tudom ossze jon-e csak 3 honapos a lanyom)

3. baba 39 evesen

2010. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az első koraszülött lett,20 évesen szültem,a másodikat 36és fél évesen napra pontosan,most 9 hónapos és szeretnénk még egy tesót 3 éven belül.Ha egészségileg rendben vagy és gyermekre vágysz,akkor hajrá!!
2010. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszi mindenki valaszat. Remelem hamarosan a tesorol szamolhatok be!
2010. jún. 6. 05:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!