Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany eves korig vallalnatok...

Hany eves korig vallalnatok be babat?

Figyelt kérdés
39 evesen szultem az elsot. Most 5 honapos en meg mar betoltottem a 40-et. Szeretnenk tesot. Tudom milyen rizikoval jar ilyen korban szulni. Arra lennek kivancsi ti hany eves korig vallalnatok be babat? Minden elonyevel es hatranyaval egyutt. Koszonom elore is a valaszokat!
2010. máj. 28. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha 39 évesen szültél, akkor nyugodtan szülheted a következőt is. Szerintem ha 1 éves körül lesz, bele kezdhetek a kivitelezésbe :)

Sok sikert, erőt és önbizalmat. Csak bízz magadban :)

2010. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem te bőven túllépted így is a határt. Én max 38 évesen szülném az utolsót, de ha lehet inkább sokkal hamarabb. Nekem mindig az jut eszembe, hogy én akkor már 58 lennék, amikor ő húsz. Szóval nem túl fiatal...
2010. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ideális esetben 35 éves korig szeretném bevállalni a 3 gyereket. Most 4 hónapos az első, 29 éves vagyok.

DE: ha nem lenne gyerekem, ameddig menstruálok, bármikor bevállalnám minden rizikójával együtt, hiszen egy gyermek minden áldozatot megér. Ha kettőt terveztél, és ha a fene fenét eszik, te akkor is két gyereket akarsz, akkor nyugodtan vágj bele. Nem hiszem, hogy sokkal másabb 40 évesen szülni, mint 39 évesen:)

2010. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Két szomszédnőm is 40 fölött szült, igaz mindketten a negyedik babát. :-) 42 évesen. Fiú-lány-fiú-lány felállás van az egyik szomszédnál, 3 lány után 1 fiú a másiknál. Mindegyik gyerek szép, okos és ügyes, de valahogy az utolsók sikerültek a legjobban :-)

Ne törődj vele, hány éves vagy, ha az egészséged engedi szülj bátran, kell a tesó!! Az én fiam 10 éves, a lányom meg 6 hónapos, nem szabad ennyit várni, igaz volt a 10 évben építkezés, anyagilag helyrerázódás, aztán meg eü. gondok, mire sikerült a tesó, de jó hogy van, és csak azt bánom, hogy nem korábban.

2010. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 16,54-es vagyok, én 45 éves korig vállalnék újabb terhességet.
2010. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is kb. 35 éves korig, mert mindig számolgatom, hogy mikor ennyi lesz én már annyi...Ha ennyi idősen szültél, gondolom így alakult az életed és kész. Szerintem még nyugodtan bevállalhatod a másodikat kis korkülönbséggel.
2010. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszi mindenki valaszat. A terhessegem tokeletes volt. A lanyom csaszarral szuletett, aminek az egyik oka pont a korom volt, de gondolom ez nem "akkora hatrany", hogy ne johessen gyorsan a masodik! Egyebkent en olyan max 44-ig vallanam, mert ahogy ti is irtatok, fel is kell oket nevelni!
2010. máj. 28. 17:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez egyénfüggő,én mindenképpen 30 éves koromig szerettem volna megszülni mind a 2 gyerekemet,24 és 28 éves koromban születtek

Nagyon féltem a kockázattól,rendellenességektől,a 2.terhességem egy rémálom volt:(,de sokan szülnek később,és annyi szuper vizsgálat van,ami mindenfélét kiszűr...

2010. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én 37 évesen szültem a másodikat.de lehet hogy jön még egy gyerek,akkor leszek 39,40 éves.Ha úgy érzed a tested,és a lelked bírja,ne foglalkozz a korral,persze van egy ész szerű határ,de ez még bőven nem az.A barátnőm 39 éves,és még nincs 1 gyereke sem,nagyon szeretne már régóta,még nem tett le róla,és lehet nála is 2 lesz.
2010. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,még annyit,hogy majdnem 38 voltam már mikor szültem,de eszükbe se jutott a dokinak a korom miatt császárral szülni,szerintem ez doki függő,ezt a terhességem sokkal jobban viseltem mint az elsőt,20 évesen,és komplikáció nélküli volt a terhességen végig,még a 20 évesek haltak meg melettem az utolsó időben.azért ez is érdekes volt.
2010. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!