Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szex a baba előtt? Mégis mit...

Szex a baba előtt? Mégis mit hozhat ki ez a kicsikből?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől azt hallottam, olyan, mintha horrorfilmet nézne. Egy év alatti picikre gondolok. Nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre!
2010. máj. 28. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szia!Én sose tudnék a lányom elött...Van lehetőség másik szobára,de ha nem lenne,akkor is biztos aludna!
2010. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem lesz baja tőle. Régen sem lettek problémásak a gyerekek, amikor csak egy szobában nőttek fel a szülőkkel. De azért fél éves kor felett én nem ajánlanám.
2010. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem menne gyerek előtt. Akár 3 hónapos, akár 1 éves.
2010. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Mivel mi sajna egy szobában vagyunk a picivel miután elalszik akkor vagyunk együtt. Semmi baja nincs tőle. Nem is veszi észre.
2010. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha már egy szoba, akkor minimum egy paraván. Az azért nem egy vagyon szerintem. Én soha nem tudnék a gyerek előtt, mellet, még akkor se ha alszik, mert bennem lenne, hogy bármikor felébredhet.
2010. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
A miénk tuti nem ébred fel, mert jól alszik. Paraván??? Mit csináljak a szobámból öltözőt? Kicsit hülyén nézne ki, nem gondolod? Amúgy közvetlen mellettem van a gyerekágy a fal mellett ha elparavánozom szegény gyerek nem kap levegőt!!!!
2010. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobaban alszunk, mert epül a hazunk es meg nincs kesz a tetöterünk. 8 hos a lanyom, ugy oldom meg, hogy egy pledet teritek a racs felem esö oldalara, termeszetesen miutan elaludt. Ennyi, nem kell tullihegni, (es pont ez a titka, a sikoltozast par evre be kell szüntetni) Paravan? :) Egyebkent en is a szüleimmel aludtam 2 eves koromig, semmi horrorisztikusra, vagy lelki serülest okozora nem emlekszem, pedig van egy 2,5 evvel fiatalabb öcsem...
2010. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Paplan alatt el lehet játszadozni. Ha meg zavar, akkor konyha, folyosó, fürdőszoba...stb...a többi a fantáziádra bízom.

Én is egy szobában voltam anno anyámékkal 3 éves koromig, semmire nem emlékszem! :)

2010. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább "öltözőt" csinálnék a szobából, mint hogy így lásson a gyerek. A paraván pedig nem a fején lenne, hogy megfulladjon. Ha pedig ez lehetetlen lenne, akkor más helyiséget keresnék. Nekem nem menne, ha másnak igen, ok. A lepedő a rács szélére jó ötlet.
2010. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké, de milyen mihatással lehet ez egy 6 hó feletti babára? Én azért nem csinálom, mert félek, h rossz hatással lenne rá, persze ha alszik, akkor semmi gond, de nem mindig alszik, ezt tudjuk. :) És sokszor Anya meg Apa "közelében" szeretne lenni, gondolok itt arra, hogy a mi szobánkban csúszik-mászik, a párom szerint semmi baja nem lesz tőle, de én nem így látom, ezért nem is csináljuk, csak kíváncsi vagyok, hogy jogos-e az aggodalmam. Engem nem frusztrálna, ha ott lenne, inkább őt "féltem". Hihi, az én gyerekem a paravánt simán kikerülné vagy felborítaná. :)
2010. máj. 29. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!