Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan engeditek el magatokat...

Hogyan engeditek el magatokat szex közben a baba mellett?

Figyelt kérdés

MOst 6 hetes a babám, és természetesen egyre többször jut eszembe a szeretkezés, de mi lesz, ha közben felébred? Nem arra gondolok, hogy egy szobában lennénk vele, azt megoldjuk, de mi van, ha közben felsír, mert felébred? Még annyira nem alakult ki a napi ritmusa, hogy bármikor felébredhet.

És ha nem is ébredne fel, tuti azon fog járni az agyam, hogy jaj, mi lehet vele...

Ti hogy oldottátok ezt meg?


2008. dec. 29. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de a szükség majd beletanít. Egyszer én is jártam úgy, hogy pont a csúcson voltam, amikor felsírt. A párom le is állt. Eléggé kiakasztó helyzet volt. Azóta nem is csináljuk, ha nehezen alszik el, mert nem akarom, hogy megint így járjak. Szóval sajnos elég programozott a dolog, a spontaneitás elveszett. (pl. fogzás alatt nem is csináljuk.) De megmondtam neki, máskor ne álljon le, egy percet már kibír a baba.
2008. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hú, tényleg nehéz lesz, főleg, hogy akkor már nem hiszem, hogy vissza lehet hozni a hangulatot, ha egyszer felébredt...
2008. dec. 29. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
ez tényleg igy van: ha közben felébred a kicsi egyből elszáll az ihlet. ez van. :-) :-(
2008. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!