Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babámat kivihetem...

5 hetes babámat kivihetem sétálni sapka nélkül?

Figyelt kérdés
A lakásban hűvösebb van mint odakint de viszont fúj a szél.
2010. máj. 28. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ÉN KIVINNÉM. ÚGYIS VÉDI A KUPOLA.ODA AZÉRT NEM FÚJ A SZÉL.
2010. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne vidd ki sapka nélkül. Nekem 16 hós a kislányom, de szinte midig adok rá valamit ami védia fülét. Még nagyon picike. Csalóka az idő!
2010. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy vékony kendő jó lenne a fejére, inkább csak a füle miatt, mert fúldogál a zél. de ha a mózesben kupola alatt van, akkor nem gond, én is így szoktam sapi nélkül. mi vasárnap leszünk 6 hetesek.
2010. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vinném, és nem is vittem, júliusban született, de még augusztusban is volt rajta vékony cérnasapka. Nagyon pici még, pillanatok alatt megfújja a szél a kis fülét, ne kockáztass! Nem kell vastag sapka, de egy vékony cérnasapka mindenképpen.
2010. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fújdogál a szél akart lenni, csak elírtam
2010. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én biztosan nem vinném, elég egy vékonyka sapka vagy kis kendő, picike még és csalóka az idő is!
2010. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is adj valami vékony kendőt vagy sapkát rá.
2010. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Húha köszi a gyors válaszokat.Elmegyek veszek valami kedő félét akkor mert az még nincs vagy is ami vékony sapija van az még nagy neki.
2010. máj. 28. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Leghasznosabb szerinem a nagyon vékony vászonsapi aminek van füle is. az szellős, de a fülét takarja. Szélcsendben egyébként a kupola alatt nyugodtan leveheted róla.
2010. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!