Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezettétek be a sima...

Hogyan vezettétek be a sima bolti tejet 1 éves babátoknak?

Figyelt kérdés
Már elmúlt a kislányom 1 éves,és mivel már eszik natur joghurtot ,krémtúrót,szeretném ha a tápszert leváltanánk a tejjel,de mennyit adjak elsőnek neki?
2010. máj. 26. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy kis kávéscsészébe öntöttem egy kis tejet, és mindenféle higítás nélkül megkóstoltattam vele. Nem ízlett neki, néhány naponta újra próbáltuk, 2-3 hét alatt szerette meg.
2010. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom érdemes eleinte a tápszerrel keverve, pl. 1/3 tej, 2/3 tápszer aztán így növelni az adagot.
2010. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 1 dl adtam neki elsőre, úgy 2 napig. Nem volt gond, aztán annyit ivott, amennyi jól esett neki.
2010. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én egyik nap ,délelött pohárból adtam neki pár kortyot.Aztán vártunk pár napot,és utána ki is váltottam vele egy reggeli tápszert.Az én lányom nem finnyás,elfogadta,ugyhogy könnyű dolgom volt:-)
2010. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!