Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog végre leszokni a...

Mikor fog végre leszokni a hajtépésről?

Figyelt kérdés

Kislányom 11 hónapos,nekem meg lassan nem marad hajam... :)

Akinek szintén ilyen kis hajtépős gyerkőce volt/van mikor és hogyan szoktatta le?


2010. máj. 25. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig tépi a hajad mikor ölben van, vagy csak altatásnál?

Lányomat 10 hónapos koráig ringatva altattam, de akkor már 10 kilo volt és már nem bírtam. Magam mellé fektettem, simogattam ő meg a hajam tépte az orrom piszkálta, de volt hogy eleredt az orrom vére úgy bele nyúlt és bele kapart. Na a második ilyen orrvérzésem után nem engedtem hogy az orrom piszkálja, maradt a haj, de nem igazán volt elég neki, a fülem is kellett. Most 15 hónapos, ha altatjuk, valaki lefekszik mellé, ő morzsolja a fülünket és bealszik rajta. Bár ha ölben vesszüknis az az első a fület keresi és fogdossa.

Ha zavar nehagyd, majd talál rajtad mást, mutasd neki hogy az neked fáj!

2010. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Babám még csak 8 hónapos, de izomból belekapaszkodik a fejembe, és hatalmas szájjal "puszit" ad. Ha eszik az ölemben, akkor csak simogatja a hajam, ha ölben van, csimpaszkodik bele. Próbálom simogatásra tanítani, és ha húzza akkor auuu-zok és mondom, h nem szabad mert fáj. Mondhatom, ebben a korban nem sok eredménnyel...
2010. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Sajnos ő mindig tépi,ahogy közelítek felé... Hát ha lefekszem mellé,akkor meg különösen. És még tettszik is neki... :)Remélem,most már hamarosan leszokik róla őnagysága,mert lassan tényleg nem marad hajam... :)
2010. máj. 26. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!