Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hajtépésről...

Hogyan lehet hajtépésről leszokni?

Figyelt kérdés

Trichotillomániám van, kényszeresen tépem a hajam, de nem eszem meg..most kezdtem újra szedni a gyógyszert mert sajnos abbahagytam , két hete szedem és még nem hat.. nagyon ki vagyok borulva szép a hajam, de most újra, van egy kis kopasz folt amit még el lehet takarni...

van valakinek tanácsa, vagy aki ebben szenved, szívesen beszélgetnék vele!

priviben is akár

segítsetek olyan nehéz megállni, ez nem olyan mint adohányzás, ehhez nem elég az akaraterő!


2011. máj. 5. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen problémám, nem vagyok orvos sem, de ha ennyire gáz a helyzet, vágasd le pár milliméteresre és na utána tépkedd! :)

Demi Moore is levágatta a G.I. Jane forgatásán ha jól emlékszem és gondolom te is nő vagy, neki se állt túl rosszul. Mire visszanő, addigra pedig csak kigyógyulsz ebből. Addig is lehet kendővel eltakarni a fejed, ha zavar, vagy parókával.

2011. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pszichológusnál voltál már?

vagy csak pszihiáternél?

2011. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Teljesen komoly a kérdésem ugyanis nem mindegy, hogy pszichiáter felírja a gyógyszert és cső, vagy tudsz is vele beszélgetni esetleg? mert a beszélgetés és különböző technikák megtanulása sokkal többet érhet mint a bogyók.
2011. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
voltam pszichiáternél, felírta a gyógyszert, agykontrollt is elvégeztem, de az sem használt-igaz napi háromszor nem tudok gyakorolni..vállig érő hajam van, végre hosszút szeretnék, és már van egy kis kopasz folt...a gyógyszer még nem hat, két hete kezdtem el szedni újból-azért újból mert ez már régi történet, folyamatosan kéne szednem a gyógyszert, de télen ezidáig semmi kényszert nem éreztem hogy tépjem a hajam..kb.áprilisban kezdődött újra, akkor írattam fel újból a gyógszert..képzeljétek, milyen szörnyű így fodrászhoz menni..
2011. máj. 6. 07:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van.
2012. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is trichotillomániám van.

Kb 20 éve, a fejem tetején a skalp résznél van egy tenyérnyi kopasz foltom.

6 éve elmentem póthajashoz és varrattam fel 2 sor póthajat ami elfedi.

Így tudok teljes életet élni.


Ha idegesebb vagyok, a mai napig tépkedem.

2012. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!