Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babát kell még büfiztetni?

9 hós babát kell még büfiztetni?

Figyelt kérdés

Este 20-30-kor megissza a tápszert van amikor büfizik van amikor nem.De én kb:20percig fogom,mert evés után egyből elalszik.Ti meddig szoktátok tartani?

Köszönöm előre is!!!!!-:)


2010. máj. 24. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tartom úgy negyed órát, és leteszem.Ha mocorog felveszem, mert akkor jön a büfi.Ez lehet akár 2 óra múlva is:(
2010. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Lányom is 9.hós.Kb 10 perc mire megissza a tápszert,utána felveszem,és pár perc alatt jön a büfi.Van mikor bealszik evés közben,után,de hamar jön a büfi akkor is.Közben sétálok vele,halkan dúdolok.Tehát én csak kevés ideig fogom.
2010. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kisfiam, megissza a tápszert, és felültetem az ölemben. Ha nem jön pár percen belül a böfi, és bealszik a kezemben, akkor leteszem aludni. Lerakom a hálózsákra, bekapcsolom rajta, aztán átfordítom hasra, mert úgy szeret aludni. Ahogy átfordítom, már jön is a böfi. Szóval majdhogynem magától "elintézi".
2010. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tud még ülni, akkor igen, kell.
2010. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de már tud ülni!!!


köszi az eddigi válaszokat!!!

2010. máj. 24. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom 13 hónapos és még büfiztetem. Az az igazság, hogy csak azért, mert ez egy szerteartás. Ha nehezen büfizik, akkor segíthetsz neki úgy, hogy függőlegesen símogatod a hátát úgy, hogy felfelé kicsit erőteljesebben, lefelé lazábban símítsd. Másik lehetőség: finoman paskold a lapockája alatt , Nekünk az segítet, hogy Őt ringattam úgy, hogy fel, le mozgattam. Tiszta fizika!! :-)) A buborék felfele száll, csak néha segíteni kell neki!!
2010. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tud ülni, akkor nem kell, evés után ültesd le és majd büfizik!
2010. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!