Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan kismami aki a 2....

Van olyan kismami aki a 2. babáját várja úgy hogy az eső is pici még? 8 hós? Nehéz 2 picivel?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz kiskorkülönbséggel 2 picivel???
2010. máj. 24. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam most 16 hós, én 20 hetes terhes vagyok, 20 hónap lesz köztük a különbség. Hát nem mondom, hogy könnyű terhesen rohangálni a törpe után, de legalább formában tart, és nem punnyadok egész nap! Azt nem tudom, hogy milyen lesz, mikor megszületik a picic, az elején biztos nehéz lesz, de aztán szerintem jól ellesznek együtt. Nekem azért már könnyebb, mert a fiam már jó ideje egyedül jár, így ritkán kell csak emelgetni, mert azért már most is elég megterhelő. Persze nem mondom, hogy sosem vagyok fáradt, de mindenért kárpótol a fiam!:)
2010. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ mennyi segítséged van.Nekem másfél éves volt a lányom, mikor terhes lettem az öccsével.

Mi anyuéknál laktunk, és a gyerekeken kívül semmire nem volt gondom.

Egyedül nyilván nehéz, főleg az első pár hónap, mire kialakulnak az újjabb napirendek.

2010. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 15 hónapos, 24 hetes vagyok.Ahogy növekszik a pocak, egyre nehezebb lesz, főleg, hogy az augusztust is végignyomjuk majd (szept.közepére vagyok kiírva)...én sok tanácsot kaptam már, és kapok is, de bízom magunkban, ill.azzal nyugtatom magam, hgoy más is megoldotta már, és milyen jó lesz, ha már ovis-sulis lesz mindkettő :-)
2010. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

At a helyzet hogy 4 napja késik és félek hogy terhes vagyok! valamilyen szinten örülnék,de valamilyen szinten meg nem már olyan jó hogy ilyen nagy a fiam könnyebb minden de még ő is pici nem tudom! reménykedek hogy megjöjjön!

2010. máj. 24. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, 7 hós volt a lányom, mikor terhes lettem, 16 hónap van a két lányom között. Igaz még csak 2 hónapja vagyok kétgyerekes anya, de én minden percét imádom. Nem mondom, hogy könnyű, de senkivel nem cserélnék. Segíteni a testvérem szokott, általában a házimunkában. Ha nincs időm főzni, lemegyek a kifőzdébe és hozok kaját magunknak.
2010. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

9 hónapos volt a fiam mikor terhes lettem.

Most már a 35. hétben járok, nem könnyű de nem is kell bele halni.

Csinálok mindent úgy ahogy eddig persze sokkal lassabban megy sokszor meg kell állnom, hamar elfáradok.

De így legalább a szüléskor nem leszek punnyadt :)

Talán könnyebben is megy majd a tágulás, mert az izmok nincsenek "el lustulva".

Ha azt nézem mikor meglesz a pici és nem lesz itthon senki aki segítsen bizony néha be pánikolok...

de ha azt nézem 5-6 hónap múlva mikor már a pici is tud helyzetet változtatni milyen jó lesz, a 2 gyereknek lesz játszópajtás és nem nekem kell a földön fetrengeni a gyerekkel, hanem eljátszanak majd együtt.

És felnőtt korukban is sokkal jobb testvérek lesznek, (remélem)mint akik közt nagy a korkülönbség.

2010. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

Most megyek tesztet venni. Majd írok mi lett!

2010. máj. 25. 07:48
 8/9 anonim ***** válasza:
na???
2010. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett az eredmény?

2010. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!