Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyereknap lesz hova mehetnénk...

Gyereknap lesz hova mehetnénk 8 hónapos babánkkal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, merre felé laktok. Ő még olyan sokat nem fog fel belőle, esetleg mehettek kirándulni, vagy ha lesznek a környéken programok, akkor oda elmehettek... Vagy szintén babás barátokkal közös program, ahol a gyerekeket "össze lehet engedni"...


Mi falun lakunk, nem megyünk sehova. A Manóval leszünk egész nap, hármasban, ha az idő is engedi, akkor az udvaron fogunk plédezni. A múlt hétvégén tettük le először a fűbe egy plédre, imádta. Ha meg meleg lesz, akkor még pancsizni is fog kint.

Az én fiam is 8 hónapos... :D

2010. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hósan már elvittem állatkertbe, nagyon tetszett neki, persze azért arra kell számítani, hogy gyorsan lankad a figyelme és el is fárad a sok új élménytől. Igazából még annyira pici 8 hósan, hogy otthon is tökéletesen érzi magát, főleg, ha anya és apa csak vele foglalkozik. :-)
2010. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleg rossz idot mondanak vasarnapra :(
2010. máj. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!