Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tengerre vágyom :D Van valami...

Tengerre vágyom :D Van valami ötletetek viszonylag olcsó utazásra, ahova 1,5 évessel mehetnénk?

Figyelt kérdés
Lazák vagyunk, simán belefér repülő, autó is tán, nem feltétlen kell ellátás, gondoltam kirakom, hátha tudtok ilyet...
2011. júl. 23. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor talán Horvátország. Vagy messzebbre gondoltál? Esetleg Fekete-tenger...

Húú, de mennék én is!

2011. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak meleg legyen, kék a tenger és szép a táj.... A Fekete tengernél meleg van ? :D
2011. júl. 23. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom, mert egyre többen nyaralnak Bulgáriában. :-)
2011. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Adria pár óra kocsival, találtok szállést


Mi tavyl 4-en voltunnk Pag-on 5 napig simán 100E latatt.


De Pünkösdkor Viareggióban volutnk, meg köenyéken(Pisa, Lucca, 5terre), ez sem ekrült túl sokba


lassan olcsóbban nyaralsz külföldön és tenger az azért tenger lássuk be


nyáron Korfura+Zakhitoszra készülünk kocsival, kempingbe.

2011. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaja...

valamelyik nap találtam egy ajánlatot: 25.000 4 csillagos Olaszországi szálloda, reggelivel, saját tengerparttal, 6 nap 5 éjszaka, 2 főre 3 éves korig gyerek ingyen! Egyéb költség nincs csak ahogy kiutazol!!!


ugyanebben a hírdetésben!!! A poén!!!

Siófok 8000/fő/éj nincs reggeli, gyereknek ha pótágyazni kell 6000, 3 csillagos szálloda, ellátás nélkül!


Olaszba az ü.a+ szállás+ kaja= kb.100


Itthon: 6nap×8000=48.000×2fő= 96.000 és nincs kaja és üzemanyagod fizetve még...

2011. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: hol, hol? :D
2011. júl. 24. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!