Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19-es (3-as) fiúcska szandálna...

19-es (3-as) fiúcska szandálnak hány cm a talpa? Vagy esetleg a belső talpa? Vagy hány cm hosszú talpacska fér bele?

Figyelt kérdés

Ird meg légyszi hogy amit mértél annak zárt vagy nyitott a sarka.

nagyon köszi


2010. máj. 22. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

szia


Nekem kislányom van, de azért leirom, hátha segit, nem hiszem hogy tul nagy különbség lenne fiú és lány cipő között.


A 19-es szandink talpa 14 cm, belülről 13 cm és 11-12 cm hosszú lábikő megy bele, 11.5 nél a pont jó méret, de lehet hogy még 12.5 cm-es lábi is belemegy


ja és zárt sarkú, de nemtom milyen márkájú

de van egy másik zárt sarkú szandim, az siesta 20-as és ugyanekkora.

2010. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod, persze hogy ez is segít!
2010. máj. 23. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
A lábméretet csak találomra irtam, sztem én is hasonló cipőben járok mint te. A kislányom 11 hónapos és még nem indult el, de nagyon ügyes, szóval hamarosan elindul remélem és megvettem neki előre, de most még kicsit nagy rá, meg nem is nagyon szereti őket, talán majd ha elindul...
2010. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!