Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet a6 honapos babamna...

Mitol lehet a6 honapos babamnak allandoan magasabb a homerseklete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 honapos kislanyomnak allandoan 37,2-37,3 neha 37,5 is a homerseklete.

Majus vegen korhazban voltam vele mert kozepful gyuladasa volt a fulet fel is szurtak es hugyuti fertozese is volt.

Miota hazajottunk a korhazbol nemis nagyon meregettem a lazat

De multkor kivancsisagbol megmertem es magasabb volt neki el is vittem orvoshoz mert megijedtem hatha megint van valami de megneztek a fulet fulorr gegesz es aztmondta hogy semmi baj a vizeletet is nemreg neztek abban sem talaltak semmit.

De megis mindig magasabb a homerseklete es nemtudom hogy mitol lehet...nagyon aggodom mar neha :(

Szerintetek mitol lehet ez?

Elore is koszonom a valaszokat



#kisbaba #Homelekedes
2017. júl. 25. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta annak idején az orvos, hogy kicsi babáknál, mondhatni a te babád is még ebben a kategóriában van, hogy normális a nagyon pici hőemelkedés, tehát nem utal betegségre.

Amúgy hogyan, mivel szoktad mérni neki?

Illetve az is lehet, hogy bujkál benne valamilyen vírus, ami még más tünetet nem produkál, és majd csak napok múlva lesznek más tünetek. Illetve van olyan vírus is, ami csak hőemelkedést és lázat okoz, de 1-2 nap alatt el is múlik.

Viszont ha nem múlik, akkor érdemes egy vérvételt csináltatni.

2017. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vegbelben merem levonom az 5ot

De neki mindig magasabb a homerseklete es ezt nem ertem hogy mitollehet...

2017. júl. 25. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy túlöltözteted,vagy sok mozgás után méred neki,és ki van melegedve.
2017. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!