Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babámnak jön az alsó...

3,5 hós babámnak jön az alsó két fogacskája. Mit lehet rá használni, hogy ne fájjon neki ennyire? Valami "házi praktika" esetleg?

Figyelt kérdés
Tegnap óta többször volt neki 15-20 perces sírása, amikor abszolút vigasztalhatatlan. Tegnap voltam is a gyógyszertárban, de a Dentinox-ot nem ajánlják 3-4 hónapos kor alatt. És mivel ő 3,5 hós, azt mondta a gyógyszerész, hogy ezzel még várjunk. Már ma is volt egy 20 perces síró rohama szegénynek. Ilyenkor még cicire se tudom rakni, mert azt is elutasítja. Annyira sajnálom szegényt. A rágókát még nem tudja fogni, viszont a kezét folyamatosan tömi a szájába...
2010. máj. 22. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi chamomilla vulgaris-t használunk rá,a 15ch-sat,ez hoameós bogyó és feltudod neki oldani vizben vagy anytejben is!
2010. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem ajánlja?? Azt veszel, amit akarsz, nem amit a gyógyszertáros mond! 3hónapos kortól nyugodtan használható a Dentinox! Homeós pedig van a Dologél és a Viburcol kúp.
2010. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És van még a Nurofen szirup is, 3hónapos kortól.

Második

2010. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én babám szerette,mikor hideg vizet engedtem az ujjamra és azzal dörzsöltem az ínyét.a chamomilla is nagyon sokat segített,valamint a viburcol.bár nem tudom,hogy azt lehet-e kapni,a múltkoriban hiánycikk volt.
2010. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!