Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "házi praktika " van...

Milyen "házi praktika " van ha van amivel a mandulagyulladást gyógyítani lehet 11 hós babánál?

Figyelt kérdés
Kapja a gyógyszereket meg minden, de nagyon szenved, nagyon fájhat a a torka. Nagyevő a kisrác de most alig eszik és 39 fokos láza van. Azon nem csodálkozok, hogy nem eszik, csak annyira szeretnék segíteni rajta. Méz vagy hasonlóra gondolok. Adott már vki ilyen korban azt nekik?
2009. jún. 4. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd csak, itt találsz torokfájásra is homeopátiás szereket (én inkább azt adnám, egyrészt nem károsítják a szervezetét, másrészt sokkal hatékonyabbak)

Jobbulást a picinek!


[link]

2009. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én nagyim amikor ilyen bajaim voltak akkor sertészsírral bekente a nyakam és a mellkasom,és rátekert egy ruhadarabot.

Kötelező szerűen mézes hagymahéj teát kellett innom amit akkor utáltam,de visszagondolva nem is volt rossz.

Én is alkalmazom a gyerkőceimnél a mai napig.Nálunk bevált.

Gyors gyógyulást!!!!

2009. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!