Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rácsos vagy hálós járóka vagy...

Rácsos vagy hálós járóka vagy utazóágy? Napközben miben játszik babátok? Milyet vegyünk? Van aki ebben altatja napközben? Akkor szivacsot is kell belevenni ugye? 3,5 hós

Figyelt kérdés
Napközben olyan zajos a hálószobánk, ott van az ő ágya is, volt már hogy felébredt. Sajnos az utcáról is időnként nagy, hirtelen zaj hallatszik fel, a szomszédok is sajnos itthon vannak egész nap felettünk és alattunk is, állandóan leejtenek valamit, kopognak, dübörögnek, sokszor én is összerezzenek és én is felébredek rájuk. A másik szobában vagyunk napközben, ez csendesebb, ide gondoltam tenni a járókát is.
2010. máj. 21. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Volt hálós járókánk, de nem volt mibe kapaszkodnia és kicsi volt benne a hely, úgyhogy visszaadtuk a barátnőméknek.

A fa járóka szerintem jó megoldás, de ezt már nem vettem, mivel a kiságyban sem maradt meg sosem egy percig sem a lányom.

Szivacs nem kell bele, hanem inkább valami méretre szabott szőnyeg, hogy ne fázzon, ne csússzon, tudjon felállni.

Egyébként nekem a földön játszott nappal a gyerek, amikor már forgott, előtte a franciaágyon.

Aludni is a nagyágyon vagy a kanapén szokott, a kiságyban 5 perc után ordít.

2010. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!