Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki elhiszi, hogy az...

Van aki elhiszi, hogy az üveges bébiételek valóban bevizsgált, vegyszermentes alapanyagokból készülnek?

Figyelt kérdés
Úgy akartam kérdezni, hogy "ti elhiszitek", de a rendszer nem engedte így feltenni a kérdést.
2010. máj. 21. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, elhiszem. Miért ne lenne így? Az egy dolog, hogy a felnőtteknek való kaják tele vannak szeméttel, de azért kisbabáknak készített ételeknél csak nem ez a helyzet. Én elhiszem.
2010. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Pfú,jobbhíján muszáj elhinnem,hiszen nem látok bele.Az egy szépen csengő dolog,hogy a címkén feltüntetik információként,hogy nem tartalmaz káros anyagokat,de a valóságban nem biztos,hogy így van.Ezért csak remélni tudom,hogy nem vernek át minket és tényleg figyelnek a babákra.

Bocs,hogy megjegyzem,de talán a saját termelésű zöldségeim sem hibátlanok,sajnos.A kedves szomszéd éveken át a hátsó kertünkbe engedte a szennyvizét,így nem tudom,mennyire szennyezett a talaj.Valószínűleg már az otthoni termesztés sem biztonságos! :(

-mg

2010. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Mindegy, hogy elhiszem vagy sem, ha a babám csak azt hajlandó megenni. Egyébként a 21. században kb teljesen mindegy, mit eszünk, elég beleszagolni a "fincsi" levegőbe. Semmi nem BIO, ilyen nincs...
2010. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Úgy vagyok vele, mint az előttem szóló.... legbelül tudom, hogy nem úgy van ahogy beállítják, és nem annyira egészséges, mint kéne. :( De valóban, a piacon vett zöldség, gyümölcs sem ellenőrizhető, semmi biztosíték rá, hogy a bio cucc tényleg annyira bio..... inkább nem erre gondolok....
2010. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
62%
Én is elhiszem, de szerintem nem érdemes megvenni a drágább bébiételt.A kecskemétit szoktam megvenni, nagyon szereti a babám.
2010. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen, van, én elhiszem.
2010. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

én azt nem tudom megérteni hogy akkor a csirkehúsos vagy bármilyen más húsos menük hogy állnak el 1-2 évig hűtás nélkül????????????????

abban sem vagyok biztos hogy a tápszer annyira jó lenne és 1 évig ne adjunk tejet a babának. hát a porkaja nem tudom mitől egészségesebb....

2010. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig jobban bízom az üvegesekben, mint abban a zöldségben, gyümölcsben, amit a zöldségesnél veszek, és fogalmam sincs, hogy honnan származik és mi van benne, azokban szerintem több káros anyag van, mint a konzerv bébikajákban. Természetesen a házi termesztésű az biztosan jobb, mint az üveges.
2010. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem, mert a biokaják nagyon drágák. a babakaják sokkal drágábbak lennének, ha valóban bioból lennének. amúgy én nem adok neki üvegeset, jobb ha megszokja az én főztömet.
2010. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!