Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet adni a C vitamint...

Hogyan lehet adni a C vitamint a babának? Nálunk ez mindig egy komoly procedúra. 1 hónaposak vagyunk, és sajna tápszeres a babóm.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 17. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Kiskanállal.Mindig reggel.
2008. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
cebion cseppet teszek a cumisüvegbe vagy mikor kisebb volt fecskendővel adtam be pici vízzel
2008. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt is kell adni? Én csak a vigantolt adom, vagy az az???
2008. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a vigantol olaj, az a d-vitamin :)
2008. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kiskanálra csepegteted, rá egy kis tápi és imádja... A lányom csak úgy cuppog....
2008. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hááát, én simán a szájába csepegtetek 5 cseppet, fanyalog de tettszik neki. 2 fogacskája kint van, így az utóbbi időben arra gondoltam, nehogy "megmarja" (hülyeség?), ezért inkább én is a gyümire cseppentem és be a szájba ;)
2008. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy külön vitamint nem is kell adni(főleg ilyen picinek) a babának, van elég a tápszerben.Vagy tévedek?
2008. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: én sem vagyok annak a híve, hogy tömni mindennel, de most hogy bejött a hidegebb idő, jön a megfázás, mi pl. most kecmeregtünk ki belőle, én azért adom most, de pár nap és leállok vele.
2008. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!