Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy gond lesz szerintetek ha...

Nagy gond lesz szerintetek ha babakocsit nem tudunk vinni magunkkal?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyunk eves honapos jarni tudo babankkal.Eleg bizonytalanul jar,meg sokat esik,de helyhiany miatt nem tudunk vinni babakocsit.Szerintetek nagy gond lesz?
2010. máj. 19. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős ("eves honapos"), de ha még nem jár biztosan én vinném a babakocsit. Hiába megy, még elfárad. Bár cipelhetitek Ti is, de Nektek és Neki szerintem sokkal kényelmesebb ha ott a babakocsi.
2010. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Kivállasodtok, mert hamar felkéreckedik az öletekbe.

Esetleg nincs ismerős akinek van kenguruja a csemete méretében, és tudja nélkülözni?

2010. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
éves hónapos=13hónapos, ha jól értelmezem.
2010. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vigyetek mindenképp!! valahova passzírozzátok be. aranyat fog érni!
2010. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem indulnék el babakocsi nélkül. Pedig van hordozókendőnk és nagyon szeretjük, sokat használjuk, de abban azért jobban összeizzadunk, a babakocsiban jól tud nézelődni, kényelmesen elalhat, ha az esik jól, a kupola, napernyő védi a naptól...
2010. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is préseljétek be a babakocsit. Kelleni fog. Még pici a gyalogláshoz. És lehet, hogy alvásnál is jól fog jönni.
2010. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a tapasztalatodra, mert nyáron mi is így leszünk.
2010. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,de nem vettem eszre,hogy a szamok nem jelentek meg . 1 eves es 4 honapos (16 honapos) a pici
2010. máj. 20. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!