Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik főznek a babájukn...

Anyukák akik főznek a babájuknak, hány adagot készítetek egyszerre? Raktok el a fagyasztóba kész ételt, húst ill. nyers felaprított zöldséget?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában 4 adag (4 üvegnyi) szokott összejönni abból, amit főzök neki. Via pohárban szoktam lefagyasztani kettőt, kettőt pedig megkap egymás utáni napokon. Zöldséget és husit is szoktam lefagyasztani. Husiból pl. megveszek egy kg pulyka- vagy csirkemellet, összedarabolom, és folpackba csomagolva kis batyukban elrakom a fagyóba.

Sokan megfőzik és utána fagyasztják le, de nekem úgy van valami mellékíze. Így sokkal frissebbnek érzem. Kajakészítés előtt egy órával kiveszem, langyos vízbe rakom, és mire nekiállok főzni, felolvadt. Olyan, mintha frissen vettem volna.

2010. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én levest egy héten egyszer főzök jó nagy fazékban, abból eszik két napig a kiscsajszi, és fagyasztok le néhány adag husikát. Általában minden nap, vagy minden másnap főzök neki frissen, a husit megcsak kikapom a fagyasztóból hozzá.
2010. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
2 napra főzök. Fagyasztani nem szoktam. Én sem eszem meg a fagyasztott kész kajákat.
2010. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!