Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3.5-4 honapos babakan hogy...

3.5-4 honapos babakan hogy kell adni a sinlacot, ha a tapszerhez szeretnenk keverni, mert szokott bukni?

Figyelt kérdés

Mennyi tapszerhez mennyi sinlac kell??

Postan kuldetnenk ki , mert kulfoldon lakunk.Itt meg nem tudja megmondani a doki, mert nem ismerik :S


2010. máj. 18. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pont azért lehet keverni, mert nem tápszer, ergo nem 2 féle tápit keversz össze. Ha beírod a keresőbe hogy sinlac fórum, találsz egy fórumot ahol csomó tanács van, hogy lehet használni. Itt olvastam hogy LEHET keverni. Én azóta este adom a babámnak a tejcijébe, és azóta átalussza szépen az éjszakát!
2010. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszod!!

Es koszonom, hogy nem rogton ugrottal nekem, hogy en miert akarok Neki sinlacot adni.

Engem kicsit sem erdekel ha felkel ejszaka, csak ne legyen beteg (reflux)

Megyunk majd otthon kivazsgalasra, de utlevel nelkul nem megy....az meg 3 honap mire kesz lesz :(

Addig meg nem akarom hagyni, hogy szenvedjen es a dokino is ezt tanacsolta akit felhivtam, hogy addig adjak neki valami suritot....de nyilvan nem magyarazta el, hogy hogyan is kell.

2010. máj. 19. 00:10
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy megtaláltad e a fórumot, én igen itt van: [link]


Egyébként tényleg lehet keverni a sinlacot. Nagyon sokan csak arra használják, hogy valamivel keverjék. Ritkán adják csak magában.

2010. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Megtalatam, de nagyon koszonom a linket!!

3.5-4 honapos baba is kaphat sinlacot ugye?

kb 10 percet beszeltem a dokinovel, es O nem mondta, hogy mekkora babak kaphatjak.

2010. máj. 19. 00:51
 15/18 A kérdező kommentje:

Biztos nem ajanlotta volna ha nem kaphatna :)

Asszem kicsit kimerult vagyok az agyalashoz :)

2010. máj. 19. 00:59
 16/18 anonim ***** válasza:
az van ráírva, hogy 4 hónapos kortól, szerintem lehet.
2010. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi is 4 és fél hónapos kortól használjuk és semmi baja tőle. Ha pépnek szeretnéd, akkor az van ráírva, hogy 150 ml vízhez kell 5-6 evőkanállal.
2010. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2010. máj. 20. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!