Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3.5-4 honapos babakan hogy...

3.5-4 honapos babakan hogy kell adni a sinlacot, ha a tapszerhez szeretnenk keverni, mert szokott bukni?

Figyelt kérdés

Mennyi tapszerhez mennyi sinlac kell??

Postan kuldetnenk ki , mert kulfoldon lakunk.Itt meg nem tudja megmondani a doki, mert nem ismerik :S


2010. máj. 18. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sinlac-ot nem lehet tápszerhez keverni! Ennek pont az a lényege, hogy nem tej-alapú! Vagy Sinlac, vagy tápszer!
2010. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2010. máj. 18. 22:59
 3/18 anonim ***** válasza:
ha refluxos, akkor adj neki A.R. tápszert, de ezt a dokinak tudnia kellene.
2010. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mint irtam nem Magyarorszagon elunk.

Itt nem "ismerik" a refluxot!!

Szerintuk normalis ha a babak buknak vissza etelt.

Ezert szeretnek Neki sinlacot adni, de azt otthonrol postan kell kikuldetnunk, mert itt nincsen.

2010. máj. 18. 23:04
 5/18 anonim ***** válasza:
olyan nincs, h nem ismerik a refluxot. ha bukik, az normális, ha annyit bukik, ami már meghaladja a normális szintet, az már reflux. ezt orvos dönti el, és azt is, h mit tesz ellene.
2010. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsi? A babák buknak ,ez teljesen természetes! Ezért nem kell neki Sinlac-ot adni. A Reflux egy betegség. Ha jól értem, Te diagnosztizáltad a babádon? Neeeee már!!!
2010. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Akkor kerlek gyere es magyarazd el a dokinak!!

Nem a sok bukassal van gond, vagy azzal, hogy sok a mennyisege.....vagyis nem ezzel fokent.

Hanem azzal, hogy ez gyomorsavval parosul amitol kellemetlen a lehellete es valoszinuleg nem is erzi jol magat.

Volt mar gyomorsav tultengesem a terhesseg alatt es fajt a torkom.

Nem hiszem, hogy Neki jobb erzes lenne.

2010. máj. 18. 23:10
 8/18 anonim ***** válasza:
ha gyomorsavat is bukik, az reflux valszín. de olyan nincs, h ezt a gyerekorvos nem tudja, v nem ismeri. akkor vidd másik dokihoz, mert amit leírtál, az alapján benne van a pakliban és azt bizony kezelni kell. hol laktok?
2010. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem ,nem diagnosztizaltam refluxot.

A kedves valaszolo mondta, ha az a baja akkor adjak masfajta tapszert.

Mivel itt a doki sz@rik ra szeretnek tenni valamit.

De latom kar volt kerdezni.

Nem kivanom senkinek azt az erzest, hogy barmivel megy dokihoz azt mondja, hogy minden rendben.

Igy kaptam tudogyulladast, mert nem kezeltek a megfazasomat, mert azt is rendben talatak.....koszi, de a gyerekemmel nem jatszok.

Tudomasom szerint a sinlac nem gyogyszer es semmi kart nem teszek vele.

Ki akartam probalni, hogy hatha jobb lenne.

De akkor megkerdezek mast

2010. máj. 18. 23:14
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem is kell kerdeznem :)

Hiszen megkaptam a valaszt....nem lehet keverni.

Az biztosan rajta van a dobozon, hogy hogyan kell elkesziteni (viz es sinlac arany).

Koszonom!!

2010. máj. 18. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!