Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik játékot választanátok?...

Melyik játékot választanátok? Tudom, h az egyik 12, a másik 2 pedig 36 hótól ajánlott, de sztem majdnem mindegy, a lényeg, h nyomkodhassa a babánk - 15 hós. Szóval melyik van nektek? Melyikben adnak az állatok élethűbb hangokat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. máj. 18. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az 1.-est venném.
2010. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is az elsőt venném meg
2010. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-est!15hónaposnak tökéletes
2010. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy a harmadik drágább, de szerintebb azt késöbb is tudná élvezni. Nekünk valami hasonló van, és 21 hós kislányom méga ma is nyomogatja és táncol rá.
2010. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is az elsőre szavazok:)
2010. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Eredetileg az elsőt néztem ki, de közben találtam a másik kettőt, és arra gondoltam én is, h azok esetleg később is érdekelhetik majd...

Kíváncsi vagyok még a véleményeitekre - hátha segít dönteni - persze gondolom sokat segítene, ha élőben látnám őket...

2010. máj. 18. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:

szia

nekünk az első van és utálom.szerintem nem élethűek a hangok igazán és az ember meg egyenesen idegesítő zenét játszik.16hós fiamat sem köti le,pedig szereti az állatokat.ajándékba kaptuk amúgy

2010. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

ha megfogadsz egy tanácsot,akkor elmész egy játékboltba és megnézed ott milyenek vannak.az elsőt én idáig minden boltban láttam.ezután könnyebb dönteni

2010. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi neked! Na, pont ettől tartottam, h megrendelem és nem is ismeri fel a babánk az állatokat.

Lehet tényleg jobb lesz, ha nem rendelem meg látatlanban...

2010. máj. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!