Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált valakinek a Suttogó...

Bevált valakinek a Suttogó "Ébredj, hogy alhass" módszere?

Figyelt kérdés

Ennek az a lényege, hogy a koránkelést úgy lehet legyőzni, ha az ébredés időpontja előtt egy órával felkeltjük a babát 3 egymást követő hajnalban.

Ha más módszert használtál, az is érdekel!


2010. máj. 18. 06:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

Szia ezt a módszert a Suttogó az éjszakai kelésekre alkalmazta, nem? Amikor többször felébred éjjel, mindig ugyanabban az időben, és ez nem éhség, hanem megszokás.

Korán kelésre nem olvastam semmit, csak annyit, hogy ne menjünk be hozzá olyan hamar, hátha visszaalszik.

Én használom a suttogó módszereit, nekem bevált mind, és boldog kiegyensúlyozott babám van. Az a vicces, hogy aki leszólja a suttogót, és leírja, hoyg ő hogy csinálta, az még csak nem is sejti, hogy ugyanazokat írja le kb, mint ami a könyvben is le van írva. Csak eleve ellene van, mert az könyv. Nekem az a véleményem, hogy a Suttogó az egyik leggyakorlatiasabb és legjobban használható babanevelési-gondozási könyv.

És a babát nem felébreszteni kell, csak kicsit kizökkenteni a mélyebb alvásból. Azért az nem ugyanaz :)

2010. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

16:23-as vagyok. Ismerem a Suttogót, nem kell szólni. Azért írtam amit, mert a véleményem tényleg az volt!


Nekem semmi! nem vált be a suttogóból.

A láncetetést mikor csináltuk kórház lett a vége gyomor és bélgörcsökkel.

A napirend nem volt jó az istennek se.

Az én babám nem volt hajlandó akkor és úgy aludni ahogy a könyv szerint kellett volna(fél órát játszon azt aludjon kettőt, na ja örültem, ha naponta egyszer egy órát aludt már 2-3 hónaposan!!!)

Olyan, hogy ÉN a mai napig nincs, mert a gyerek egyszerűen olyan mint az ördög, nem alszik, nem eszik, nem iszik.

Étkezés soha, még a mai napig nem eszik azt és annyit amennyit a könyv ír.


Nos én tökéletesen tönkrementem annyira jó anya akartam lenni, mert mindenki isteníti, de nálunk NEM vált be! Mégis én voltam a hibás, mert jéééé de szupi könyv, biztos te csesztél el valamit...hányingerem van tőle!


Lehet ismét lepontozni, akkor is ez a véleményem.

2010. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ennyire kivagy. :(

Az előző lepontozás csak azért volt, mert a válaszod valóban nem volt hasznos a számomra.

Remélem egyre jobb lesz, kitartás! :)

2010. máj. 22. 17:00
 14/17 anonim ***** válasza:
20%
Szia 84%os, nem rád gondoltam, hanem az első válaszolóra pont. De tudod, akinek nem inge...
2010. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Na gratulálok utolsó. A végére muszáj volt beszúrni azt a pár szót.
2010. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
07:01-es vagyok, megoldódott a fél éve tartó koránkelés!!! mert átbeszéltük a dokival a dolgokat és kiderült hogy nem igazán jól csináltuk az étkeztetését. Most szigorú rendszert vezettünk be, csak napi 5x kap enni, két kaja között egy falatot sem ehet és inni csak vizet. Így nagyon jó az étvágya, mindent megeszik. És a korai vacsit is kitoltuk este fél7-7-ig, igy nem éhezik meg már hajnal 5kor. Valószínűleg azért kelt 5-6 között mert éhes volt, mert egész nap keveseket evett a nasi meg a sok gyümilé miatt.
2010. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Na, örülök, hogy megoldódni látszik a gond. :)

Mondjuk nálunk kb. minden úgy megy, ahogy leírtad, vacsi fél 7, napi 5x kajcsi, de reggel nem is amiatt kel, mert éhes. :)

2010. máj. 31. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!