Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánlánc alvási problémák...

Borostyánlánc alvási problémákra, nyugtalanságra. Igen, vagy nem? Bevált nektek vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk nincs, én nem hittem el, hogy bármiben segíthet, így jó sok pénzt spóroltam. A barátnőm vett és megbánta. A kisfia ugyanannyira szenved, mint a lánc felvétele előtt....
2010. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, most vagyunk 7 hónaposak 8 fogunk van és észre se vettük, hogy jönnek a fogacskák, csak a lazább széklet jelezte. Nekünk megérte az árát.
2010. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sz@rt sem ér.
2010. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
1. vagyok. A gyerekeimnek, mint írtam nem volt... egyiknek se volt semmi baja a fogzáskor (4 is van). Csak úgy vettük észre az új fogakat, hogy koccant a pohár, kanál. Tehát egyáltalán nem biztos, hogy akinek úgymond bevált a lánc, az a lánctól nem volt sírós, nyűgös....
2010. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint 4 gyerekem is van :) Kicsit félreérthető voltam :D
2010. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknél bevált.
2010. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

komolyan elhiszi valaki hogy egy lánctól elmúlik a fájdalom? szerintem csak kihasználják hogy szerencsétlen anyukának minden pénzt megér, hogy ne szenvedjenek a fogakkal... semmi sem bizonyítja, hogy ha valaki ezt használta akkor valóban emiatt nem szenvedett a gyerek.

másrészt, egy lánc a baba nyakában fulladásveszéllyel jár, engem a gyerekorvos kifejezetten megkért, hogy NE használjam.

2010. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon bejött. semmi gondja a fogzással. 19 hónapos.
2010. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapos kora óta viseli! Már összenőttek! :) Nem tudom, hogy tényleg segít-e, de azt sem tudom, hogy rosszabb lenne-e ha nem hordaná. Lánykám ajándékba kapta apukáméktól. Már csak ezért is hordja!
2010. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne! Őszintén szólva nem hiszek benne, és a környezetemben egyetlen rossz alvó babán sem segített - de kíváncsi lennék olyan sztorikra, ahol a nyűgös, rossz alvó, szüleit hosszú hónapokon át kifárasztó baba alvási problémáit megoldotta... Hm?
2010. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!