Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejbegrízt hogyan készítsem...

Tejbegrízt hogyan készítsem el 9 hós lánykámnak? Gondolom nem tejből. Vízben főzzem meg? Béna vagyok, leírnátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha teheted, vegyél neki dobozos baba grízt, abban minden benne van, csak meleg víz kell hozzá, nagyon fini és egészséges. Milupa gyerekálom tejbedara pép. ebben olyan tej és olyan gabona van ami adható
2010. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Én vettem laktózmentes tejet, abból készítettem neki tejbegrízt és pudingot.
2010. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%
Az én lányom 8 hónapos,és tudom mindenki ellenzi a tejet,de mi már régóta isszuk.Én így csinálom neki:Egy bögre Mizo tej(1.5%)és ahhoz annyi gríz,amennyit felvesz,ezt megfogod látni ahogy sűrűsödik,de én már az elején beleteszem amikor még a tej hideg,mert így előbb megszívja magát a gríz.A tejberizs:1 bögre tej és negyed annyi rizs,imádja és vacsira jobb mint a gríz.Ja és egy kis vaníliás cukorral édesítem.Ezt lehet adni.
2010. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó vagyok!

Azt elfelejtettem írni, hogy az átlagos arány: 1 Liter tejhez 15 dkg búzadara kell. Először kevésnek tűnik az arány, de ahogy fő, lassan megdagad. Ha hígabbra szeretnéd, akkor kevesebb darát tegyél bele!

2010. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Egyet értek az előttem szólóval!

Az én pici lányom 7,5 hós és mi is iszunk 1,5es tejet, és abból csinálok nekii fini dolgokat, plussz édes fehér activia darált kekszel és túró rudi is csoki nélkül (nálunk a csoki szorulást okoz).

Végülis mi is azon nőttünk fel!És tök jó hogy valaki felválalja!!!

2010. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarok senkivel sem vitázni, de pont most volt itt téma a tejallergia. Én csak annyit javaslok, hogy csak azért mert xy azt ajánlja neked egy anonim oldalon, hogy nyugodtan adj tejet, mert az ő gyerekének nem lett baja tőle, NE TEDD! Ha nekem (és a többieknek akik nem ajánlják a tejet) nem hiszel, kérdezz rá a gyerekorvosnál/védőnőnél és csináld azt amit ő mond. Ennyit megér a babád egészsége :)
2010. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!