Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos babám a...

7 és fél hónapos babám a napokban kezdett el mászni. Viszont azóta alig akar aludni. Eddig szépen aludt éjjel is meg nappal is se mostanában jóval kevesebbet alszik. Lehet egymáshoz köze a két dolognak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem.Vagy a frontot érzi vagy lehet elindul 1 foga.
2008. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is ugyanez a helyzet. Ha lefektetem állandóan mászni, állni akar, akkor is ha nagyon fáradt. Szerintem van köze hozzá, annyira tetszik neki ez az új dolog, eléri amit akar stb., hogy izgalmasabb az alvásnál. Gondolom előbb-utóbb visszaáll a rend :-)
2008. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van hozzá köze és lesz még rosszabb is, amikor állni fog...:-)Az én babám este nyolckor fürdés, evés után rögtön elaludt, de mióta mászik le sem lehet lőni, folyamatosan gyakorol az ágyunkban v. a kiságyban, kb. este 10-kor alszik el teljes végkimerültségben. Amíg nem mászott végig aludta az éjszakát, azóta viszont nyugtalanul alszik, mert ugyre rengeteg érdekes dolog történik vele, 2-3* megébred, iszik egy kis teát és vissza alszik. Aztán megtanult felállni, volt olyan, hogy hajnalban úgy találtam meg a kiságyban, hogy a rácsokhoz volt nyomva az arca és térdeplő pózban aludt:-), gondolom félálomban felállt, de nem volt ereje tarnani magát, félig lecsúszott és aludt tovább...:-)Most már kapaszkodva lépeget, de mostanra kezdünk visszatérni a régi kerékvágásba, nyugodtabban alszik, igaz nappal már csak 1*.
2008. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó tudni, hogy nem csak nálunk van ez így. Akkor ezek szerint nem tudok mit tenni, csak várni azt az időt míg ez az "újdonság varázsa" elmúlik.
2008. okt. 14. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!