Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig hagyjátok sírni...

Mennyi ideig hagyjátok sírni a kisbabátokat, mielőtt felveszitek?

Figyelt kérdés
És mennyi idős a babátok?
2010. máj. 14. 13:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"meg ha még jobb anya vagyok - azaz még jobban figyelek a babámra -, akkor sírnia sem kell, mert még előtte kitalálom, hogy mi baja"


Szerintem ennyire szuperanyának nem kell lenni. Mégpedig azért, mert igenis, hogy KELL a sírás. Nem arra gondolok, hogy hosszú ideig hagyjuk sírni a babát, de ha már akkor "kitalálom", hogy éhes, amikor még csak a kezét a szája felé emeli, akkor lehet, hogy megetetem, miközben épp fáj a pocakja (ugyanis akkor is ezt csinálják). A másik, hogy azzal, hogy sír-odamegyek, ezzel a kommunikáció első lépését tesszük meg (akció-reakció)... ha nem küldi a jelzést, de én akkor is "válaszolok", akkor miből fogja tudni, hogy "szólnia" kell, ha bajban van? Lehet, hogy egy anya igen, de a többi ember sohasem fog mellette ülni és figyelni a rezdüléseit, hogy épp mire vágyik, tehát szüklsége lesz a kommunikációra!

2010. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!