Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Görgettétek babátokat a...

Görgettétek babátokat a földön, hogy az átfordulást segítsétek? Milyen idős korában? Vagy bármilyen más módszerrel segítettetek egy-egy mozgás elsajátításában?

Figyelt kérdés
Persze nagyon lassan és óvatosan, nem erőltetve!
2010. máj. 14. 10:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Itt van részletesen leírva [link]

aktív forgatásnak hívja, amit leírtál :-)

2010. máj. 14. 17:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én semmit nem erőltettem, sem a fordulást, ülést állást sem. Igaz, hogy más babák pl: 6 hónapos koruktól ültek. De!

Kisfiam most 10 hónapos és két hét alatt a kúszástól eljutott az állásig, mászik is, stabilan ül és csak 3-szor esett nagyot az állásból, mert most már azt is tudja, hogyan kell:)) Maga jött rá mindenre:))

Pénteken voltunk baba-mama tornán és ott úgy ösztönözték a gorulni még nem tudó babákat, hogy egy plédre tették és hintáztaták(persze nagyon lassan és óvatosan) majd görgették. Bocs, hogy hosszú lett, összeségében az én vélaményem is az, hogy nem kell erőltetni semmit:

2010. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Persze, mint ahogy a kérdésben is írtam nem erőltetésre gondolok, csak az ilyen játékos ösztönzésre, mint amit te is leírtál, hogy csinálták a baba-mama tornán. Csak a módszerekre vagyok kíváncsi, mert biztos van ezer féle! :-)
2010. máj. 18. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!