Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is "verekedős"? 6...

Más babája is "verekedős"? 6 hós kisfiam állandóan veri magát is meg minket is. Ez akaratán kivüli mozgás, vagy direkt csinálja? Ha direkt akkor hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Ha kézbe van elkezdi üti a fejünket. Miért csinálja ezt? Nagyobb korára is meg fog nála ez maradni?
2011. ápr. 12. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy még nem tudatosan csinálja. Én kislányom is 6 hós és Ő is szokott csapkodni a kis kezével. Arcon még csak egyszer csapott, inkább a játékait püföli :) Ez van majd kinövik :)
2011. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 10 hónapos babám csinálja ezt.Ő is üt minket, eddig nem sikerült még leszokatni róla.
2011. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 15 hónapos,de néha akkora sallert levág,hogy csak pislogok.

Mondjuk neki,hogy ezt nem szabad,ne csinálja mert fáj........csak vigyorog 1000-el.

Még nem tudja szerintem,hogy mit csinál,ez neki tök jó móka,játék.

2011. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csill79 ***** válasza:
Az én kislányom is 6 hós lesz,de nem püfföli magát és minket sem.Néha megfogdossa az arcunkat és megtépi a hajamat,vagy az orromat,de magát nem ütlegeli,szerintem azért kérdezz rá,mert lehet,hogy fáj valamije?.
2011. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem fáj semmije! Közbe vigyorog miközben ezt csinálja!
2011. ápr. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!