Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk egy ilyen tejpépet,...

Kaptunk egy ilyen tejpépet, de nem magyarul van (külföldről kaptuk). Segí. Tene valaki megtudnii milyen is ez?

Figyelt kérdés

[link]

A lap alján van. Ez tejpép? Illetve arra már sikerült rájönnöm hogy búzapép vagy hasonló. De milyen tejjel? Babatejjel? 8 hónapos kortól írja.

Légyszi segítsetek, mikortól adjam majd a babámnak? 8 hónapos kortól vagy később?


Köszönöm! (angolos vagyok, németet nem nagyon vágom)


2010. máj. 14. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
ez pép, 8 hós kortól babatejjel
2010. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tejpép, grizpép, (gríz+tápszer), meg cornfalkes,vagyis kukoricapehely van benne.

Esteleg elmész egy Müllerbe, ott német feliratosak a dobozok, mert onnan hozzák, ás megnézed a rá ragasztott magyar cimkét, hogy mit ír, már ha van ilyen.

2010. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez magyarul Tejbegríz, de nyilván babatejjel( tápszerrel) készült. Szerintem csak forralt vizet kell hozzáadni. Biztos van a dobozán vmi ábra, hogy mennyi víz és mennyi por kell.
2010. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia

Igen tejpép.A milupa honlapján megtalálod vagy simán beírod a keresőbe,hogy milupa tejpépek (ha pont ilyen ízűt nem találsz akkor egy más ízesítésű 8 hótól adhatót keress)

Vízzel kell elkeverni és kész is. (nem anyatejjel stb hanem sima vízzel)

Én a pontos adagolásra annyira nem figyeltem hanem inkább állagra néztem mert gyerekemnek hígabbra kellet csinálni,hogy megegye.Szóval fogalmam sincs,mennyi vízhez mennyi por kell.

Én 8 hónapos kora után pár nappal adtam.

2010. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Kicsit vicces a google fordító:-))


első

2010. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a 8. hónap elérésével az ön gyermeke minden nap aktívabb és mozgékonyabb lesz.Az evésben is mindig felfedezi az íz élményeket,és az első nagyobb darabokat is meg tudja rágni,lenyelni.

a Milupa Grießbrei ab dem 8. Monat felkínálja az ön gyermekének a válogatott ízeket és darabkákat...

Még annyit ír le hogy benne vannak a fontos vitaminok,ásványi anyagok...

Igazából csak a reklám része amit fordításra kértél

de ha találsz fontosabbat azt is lefordítom neked

2010. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző nem első, hanem második voltam
2010. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

NAGYON KÖSZÖNÖM! Jó ötlet a Müller, nem is jutott volna eszembe, el is fogok menni és megnézem, de ha tápszerrel van, akkor nyugodtan adom majd 8 hónaposan. Jelenleg 7.5 hónapos.

Köszi mégegyszer!!!!

2010. máj. 14. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze adhatod, ezek mind tápszerrel vannak. Illetve léteznek tejmentes pépek is, azokat csinálhatod vízzel gyümölccsel.

Én van hogy veszek 2-es tápszert és van itthon pl kölespép, vagy valami 3 gabonás, 7 gabonás pehely és itthon csinálok pépet.

2010. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!