Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nektek milyen volt a...

Anyukák, nektek milyen volt a szülés után az első mensi? Nekem már hetek óta fájdogál a hasam időnként, de még semmi,3,5 hónapja szültem, már nem szoptatok majd 1 hónapja.

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszem, hogy meg fog jönni a mensim, de nem. Miért fájdogál, ha nem azért? Valakinek volt még ilyen?
2010. máj. 14. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szülés után 3,5 hónapra jött meg(majd majd utána másfél és aztán beállt ahavi ciklus)

Előtte méár 2 héttel fájdogált hasam és a mensikor ömlött belőlem avér.

Amúgy akkor még csak szopott al ányom.

Most 14 hónapos, még mindig szopik és ahogy írtam, minden hónapban megjön.

Ez amásodik szülésem volt, és maga mensi azóta is nagyon erős, szinte folyik, a legvastagabb tampont használom:-((

2010. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fél évre rá jött meg először, 5 hónapos koráig szopizott a Pici. Azóta is rendszeresen 28 napra megjön, semmivel nem rosszabb vagy jobb, mint szülés előtt volt.
2010. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig attól félek, hogy az utcán fog elönteni.
2010. máj. 14. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Használj tisztasági betétet, az nem zavar semmiben és legyen nálad kellő "felszerelés", mert tényleg bármikor megindulhat! Egyébként szoptatás alatt is (ahogy írták már előttem), úgyhogy mindannyiunknak ajánlatos felkészülni!
2010. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első

Azért nem úgy jött/jön meg, hogy elönt, inkább rá fél napra kezd bedurvulni.

2010. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én éppen most vagyok túl a szülés utáni első mensimen, még szoptatok. Pont 11 hónappal a szülés után jött meg, de a fiam kb.4 hónapos kora óta, minden hónapban fájdogált pár napig az alhasam mensiszerűen, de nem lett belőle semmi. Ne félj, nem úgy fog megjönni, hogy egyből elönt, nekem az első nap kevés halványpirosas vérzésem volt, második naptól durvult be, és 8 napig tartott. Elviselhető volt, szerencsére nem voltak olyan görcseim, mint régen szülés előtt mensi idején.
2010. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!